• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dřevárna

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Já nevim. Jdu na výlet najednou přijdu do bitvy a potkám orky :-D.
Já mám ve svym věku slabý srdce. Mě tam ještě z toho klepne ne??
 

DeletedUser

Guest
orkové jsou zelený prasata, když už tak night elfové nebo nemrtví :cool to si ani neumíš představit, jak rád bych něco takovýho hrál :axe:wizard
 

DeletedUser

Guest
Orkové jsou největší bojovníci. Válečník temných elfů nemá proti orkovi šanci. Orci jsou trénovaní, svalnatí, jsou to rodilí bojovníci. Lidi jsou zámory a chcípáci.
 

DeletedUser

Guest
taky mám radši horďáky, ale když si chcu trochu užít parkour, jdu za temný elfy, páč dělají salta ve vzuchu a na jejich stromech to vypadá celkem dobře
a i když jsou orkové sice svalantý a odvážný potvory, podle mě je to jen takovej ten odpad hry :bad
 

DeletedUser27205

Guest
taky mám radši horďáky, ale když si chcu trochu užít parkour, jdu za temný elfy, páč dělají salta ve vzuchu a na jejich stromech to vypadá celkem dobře
a i když jsou orkové sice svalantý a odvážný potvory, podle mě je to jen takovej ten odpad hry :bad


hraju human Death Knight (80lvl), a Draneir paladin (64lvl)... Je to super...


za hordu prvni postava Tauren druid, tak uvidime:)
 

DeletedUser

Guest
LARPy jsou jedna z nejlepších aktivit co znám,jednak se při tom vymlátíte a nejlepšší jsou několikadenní.
Když čekáte na někoho v lese a on vás oběhne a dostanete ránu neobaleným mečem do hlavy:p
Prost airosft së středovkýmna zbraněmi a často šílencema převlečenýma za elfy,škřety či jinou verbež.:crazy
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru