• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Deal1

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41880
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41880

Guest
[SPOIL] [/SPOIL]

Tak doufám, že se bude líbit :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41880

Guest
Zdravím Adri, samozřejmě že mohu.
Základ (Vesnice) je stažena, poté dosyceny barvy, přidán kontrast a doostřeno. Dále sem přidal přechod "nádech černé barvy". Poté jsem si ořezal paladina a toho druhého týpka, upravil velikostně, dodal jim na ostrosti a sytosti a vložil je tam. Nápis Divoké kmeny jsem si taktéž ořezal z původního obrázku a to samé jejich znak. Ve finále jsem vše doostřil, přidal na sytosti barev a trošku si pohrál s "Photo Mask". Vlajka CZ/SK je taktéž ořezaná a patřičně upravena, aby seděla k obrázku.
Ke všemu jsem použil program PhotoFiltre Studio X, který mám zakoupený. (Snad to není nějaká reklama:))

Zdravím Lamači.
Každý si pod pojmem logo představíme něco jiného. Někdo reklamní bannery (Viz. 90% uživatelů zde), někdo pouze toho "ptáka s mečem v kruhu" a někdo napřiklad propagační logo (Já), které může být brané jako obraz. Může být taktéž doplněno o motivační či upoutávající text, ovšem to jsem vynechal, jelikož nemam rád příliš přeplácané věci. I tak děkuji za názor, počkám jak se mi k tomu vyjádří Adriana a v nejhorším případě bych toto logo upravil.:yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na téma logo - banner jsem psala v diskuzi, to na úvod.

Deale, zmenši si prosím Tě podpis, je příliš vysoký, povolený rozměr bez spojleru je 700 x 120

Ten postup úpravy jsi popsal hezky. Já se ptala proto, že tento typ obrázku známe. Je hodně podobný tomu, který byl vytvořen ke speed turnaji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41880

Guest
Tak možná máme s grafikem podobnou představivost či zkušenosti :) Tákže je logo zařazeno do soutěže?
//Podpis zmenšen, nyní je 240x120. Děkuji za upozornění.
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265
Neviem, či máš rovnakú predstavivosť ako ja ale ten obrázok z vlajkami som vyrobila ku speedom. Tak, že stačí keď napíšeš,
že si ho skopíroval a vložil do svojho dielka.
 

DeletedUser41880

Guest
Neříkám, že jsem ho vytvořil, ale ořezal z původního. To je celkem velký rozdíl..:)
[SPOIL] [/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru