• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata k MS v ledním hokeji 2014

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Rusko potvrdilo to, co se od nich očekávalo. Leč jsem jim vítězství nepřál, asi nikdo se mnou nebude nesouhlasit, když napíšu, že to bylo zasloužené zlato.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
prosím jak zjistím kolik bodů jsem celkem nasbíral a jak jsem dopad?

Můžeš si to samozřejmě spočítat sám, výsledky uvedu pouze u prvních pěti, ale prosím o strpení díky problému s počítačem jsem si smazal tabulku se souhrnem prvního a druhého kola, tudíž musím vše projít znovu.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
no, moji hokejový favoriti jsou, Kanada, Rusko a hokejová reprezentace České republiky a když nehrají proti nám tak i Slovensko, takže bylo komu fandit a bylo to velmi pěkné MS :) jen ti rozhodčí by se mněli zlepšit.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Do konce týdne to určitě bude, jak jsem již psal celou tabulku kde jsem to měl z větší části spočítané, jsem si díky poruše počítače smazal a teď to nějak nestíhám dodělat.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Vzhledem k tomu, že Habrton všechny své příspěvky smazal, odstraním i reakce na ně, protože se tím ztrací jejich smysl.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Výsledky tipovací soutěže jsou zveřejněny, všem výhercům jménem celého DK týmu gratuluji.

Po kontrole a přepočítání jsem doplnil ještě jednoho výherce, zapomněl jsem mu připočítat správně uhodnutý výsledek finálového zápasu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Obrovská škoda, že ČR prohrála boj o 3. místo, to bych měl body jak za zápas, tak za tu původní předpověď, že skončíme třetí.:cry
Ale na to, že jsem základní skupiny tipoval jako poslední na poslední chvíli a psal tam spíše blbosti a přání, než jak by to asi mohlo vypadat, tak celkem úspěch.:D

Tipovali se i výsledky? Kdy? Kde? V čem? To jsem nezaregistroval.:scratch:scratch:scratch

Všem výhercům blahopřeji.:yes
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Máš pořádně číst zadání, ve finále a boji o třetí místo, se tipoval i přesný výsledek zápasů, bylo možno získat až 4 body při uhodnutí obou výsledků.
 
Nahoru