• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata k MS v ledním hokeji 2014

Já to nedával vzhledem k tomu, že jsem se v podstatě zůčastňoval mimo soutěž.
 
to som sa fakt nedostal ani do top 10??? :cry

A počítal si s mojou anketou, kde som zle klikol? :D
 
Počítal, ale sám vidíš že bylo hodně shodných bodů, přesne ti to neřeknu ale byl jsi s několika dalšími, zhruba mezi 13-20 místem, jelikož i v dalších pořadích bylo spoustu bodově rovných tipujících.
 
:D sakra....

no nevadí, dúfam že budúce majstrovstvá sa mi bude viac dariť :D

P.s. Výhercom samozrejme gratulujem :) Mali by si podávať 10 Kaček :D
 
To myslíš jako Šťastných deset? Tam se netipují zápasy, ale čísla a tam je to čistě náhoda, tady zas až tak ne.
 
Zpět
Nahoru