• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata k MS v ledním hokeji 2014

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Jestli dovolis, tak se k tomu vyjadrim az se doplazim domu z hospy..
Ma forma psani pres mobil je totiz lehce nečitelna.... :pardon
 
Naposledy upraveno:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Naposledy upraveno moderátorem:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
...
Jenže Habrton by si měl spíše stěžovat médiím a jim psát dopisy a e-maily, ....
Tohle si mi vzal přímo vod huby...
Dyť je politicky činný, tak proč se neangažuje někde, kde si ho opravdu lidé...jeho souputníci v nelehkém moravském údělu, vyslechnou ???

Já až teď zjišťuji, že je to fakt problém (pro někoho...). Já se ve škole učila, že ČSSR se skládá z Čech, Slovenska, Moravy a Slezska...
Proč s tím jde na světlo až teď ????
Každopádně já z dřívějška znám Tondu jako velice slušného křesťana, který neměl problém s tím, že pochází z Moravského krasu.... Proč třeba takhle fanaticky nepropaguje i svoji víru ?
Cožpak křesťanství hlásá národnostní nenávist ? Já myslela, že Bůh miluje všechny lidi... Spletla jsem se nebo zas mi něco uniká ?

Já provokuju ? Kdo si začal ? Nemám právo se bránit ? Mám nechat neustále hanobit Český národ, který Habrton jak vidno neuznává ? Není to snad ukázka toho "čecháčství", o kterém tak slovutně píše a na které nadává ?
Má mi to být jedno co tady píše ?
 
Naposledy upraveno:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Shedde nejsem hokejový fanatik :) hokejoví fandové nemusí zákonitě být fanatici ;), mezitím co oni hráli já stihl skvělé jídlo a procházku po přírodě :D bohužel nejsem jak ten Džin ze čtyřlístku co ovlivnil fotbalový zápas takže sedět a čumět/poslouchat celou tu dobu by nějak nepomohlo.

K Habrtonovi, víš co je Troll? mněl by jsi se nad tím zamyslet ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Vidim tu odplatu za rok 1620...
Ještě k tomuto.
Jakou odplatu za rok 1620? Za co? Vojsko moravských stavů bojovalo na Bílé hoře déle, jak to české.:D;)

Dyť je politicky činný, tak proč se neangažuje někde, kde si ho opravdu lidé...jeho souputníci v nelehkém moravském údělu, vyslechnou ???
Němečtí nacionalisté věděli, že se politika nejlépe dělá v pivnici, sami udělali pivní puč, ale Habrton asi do toho moravanství není tak zapálený a bojí se o své zdraví. Jen nevím, jestli se bojí fyzického ataku, nebo toho, že se v hospodách kouří, ale pro Moravu přece se obětovat musí, nebo ne?:scratch

Proč třeba takhle fanaticky nepropaguje i svoji víru ?
Cožpak křesťanství hlásá národnostní nenávist ? Já myslela, že Bůh miluje všechny lidi... Spletla jsem se nebo zas mi něco uniká ?
O Češích se ví, že jsou to bezvěrci a ty Bůh rád nemá.:mockingNejvíce religionistický kraj v repulbice je Zlínský, ne Jihomoravský.

Já provokuju ? Kdo si začal ? Nemám právo se bránit ? Mám nechat neustále hanobit Český národ, který Habrton jak vidno neuznává ? Není to snad ukázka toho "čecháčství", o kterém tak slovutně píše a na které nadává ?
Má mi to být jedno co tady píše ?
Některé Tvé pasáže jsou provokační.;)
Habrton vždycky začne psát, jak nefandí českému národnímu mužstvu, přibalí zbytek a vlak jede.:D
Bránit se můžeš.;)
On hanobí pro Tebe český národ, Ty pro něho zase moravský.:pardon
Nacionalisté se nemají rádi, mimochodem slovenští nacionalisté nemají rádi Čechy, a kdyby byla Morava součástí Slovenska, tak by od Slováků neměl žádnou podporu a na český národ by tu zpíval chvalozpěvy. Za první republiky Česká obec fašistická taky vystupovala proti Německu. Nacionalisté se rádi nemají, tedy ti z okolí rozhodně ne.
To jeho přátelství se Slovensekm je fraška, on by měl být rád, že je součástí ČR, když už nemá samostatný stát, Slovensko by už nepřežil, ale Ty bys mohla být taky ráda, slovenští nacionalisté jsou ještě radikálnější jak on, ale tady nezavítají.:mocking

Jak jsem tu napsal před časem v Jarmarku, stala se tu z toho politická hra, Habrton nefandí týmu, kde hrají Moravané. To je komické, ale asi ne tak tragické, jako když se Češi stříleli navzájem u Zborova v červenci 1917, a pak to byly za první republiky taky velké oslavy. Vidíš jak jsou ty nacionalismy i kolikrát absurdní? Stejně by si přál nejradši stát, ale to ani ten jeho spolek oficiálně nepřizná, protože by jeho loajalita k ČR byla fuč. Z toho je mi tu špatně, že tu dělá politické divadélko.
Jedno Ti být nemusí co píše, ale jak on je znám svojí averzí k Čechám, tak Ty sama máš averzi k Moravě též.;)

Shedde nejsem hokejový fanatik :) hokejoví fandové nemusí zákonitě být fanatici ;), mezitím co oni hráli já stihl skvělé jídlo a procházku po přírodě :D bohužel nejsem jak ten Džin ze čtyřlístku co ovlivnil fotbalový zápas takže sedět a čumět/poslouchat celou tu dobu by nějak nepomohlo.
Já jsem neříkal, že zrovna Ty, ale je tady hokej a hned se to tu změní v politickou diskuzi o tom, kdo je jak či není skalní fanoušek.:D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ono tu ani tak nejde o to jak je někdo skalní fanoušek, celé to vzniklo spíš díky tomu, že Tonda musí do kteréhokoli tématu kde je víc živo začít míchat své nacionalistické přesvědčení, jak jsem tu už psal byli časy kdy tu psal krásně o Moravě ale postupně se to zvrhlo v nenávistná prohlášení plná zášti, v kterých lásku k Moravě, radost a nadšení nahradil fanatismus.

Nicméně bych řekl, že bychom mohli toto téma opustit a vrátit se k tomu, k čemu je téma určeno a to je hokej.
 

DeletedUser37060

Guest
taky som bol rád, čo si prečítam o včerajšom hokeji a ono tu nepadlo ani slovo... :D
 

DeletedUser33829

Guest
Jak se dívám, tak tipuji celkem dobře, to bych mohl začít i sázet,:mocking hlavně to nechci zakřiknout. Čtvrtfinálová utkání jsem tipl všechna správně, včera nevyšel jen ten zápas s Finy, a kdyby dnešní tipy vyšly, tak by mi vyšlo i to co jsem tipoval před začátkem šampionátu, že první skončí Rusko a Česká republika bude třetí. Škoda toho Slovenska i jsem si chtěl tipnout, že nepostoupí do čtvrtfinále, to tam ani snad nebylo na výběr původně.:blush
Tak uvidíme dnes.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Mám dežaví :D no snad vyhrajeme jindy :)
Ať aspoň Rusko zvládne to co si stanovilo h04*
 

DeletedUser40233

Guest
rada

prosím jak zjistím kolik bodů jsem celkem nasbíral a jak jsem dopad?
 
Nahoru