• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata k soutěži

DeletedUser40956

Guest
Teda zatím to vypadá s naším týmem velmi dobře. Včera nás hoši pěkně napínali, ale jinak pecička :)

Jo a prosím: Ankety byly uzavřeny ;)
 

DeletedUser35385

Guest
A ja som zo slovenska zase ako vidím sklamaní:sorry:( Inak vašim to ide congrats:hi
 

DeletedUser40956

Guest
[SUB]No, to je pravda. Češi si to zatím dávají slušně...:)

Hlavně dnes s Nory, to asi nikdo nečekal ani. Zatím si to naši čeští "nováčci" dávají fakt brutálně dobře. Zítra Kazachstán, tak to snad zvládnou bez problémů a pak Dánsko a Švýcarsko, což jsou také týmy, které by nás neměly snad ohrozit v naší dráze za prvním místem ve skupině.
A pokud to na prvním místě udržíme, tak nás pak bude čekat asi Německo nebo Francie, což bude snad opět hračka, takže za mě teda zatím opravdu luxus :yes[/SUB]
 

DeletedUser

Guest
ja mrknul na spil slovensko belorusko a v prubehu treti tretiny jsem si musel vzit dva trojkovy lexauriny jinak bych to asi nedal dnes jsem si chtel vychutnat zapas cekyje s kazachama a jen co sem videl ve studio ty tri nazdarky zarubu hostaka sykoru kteri tam snad sedi nonstop jak pribiti v kazdym utkani je vidim bylo me do place zlatej poulicek to byl taky jarmil ale aspon mu sel kolotoc
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
zapotili se ale vyhráli :) ten gól do prázdné jsem si doslova užil :D taková vlna euforie :yeah
 

DeletedUser35385

Guest
Pavúčik kiež by si mal pravdu a slováci by prekvapili:sorryA dúfam ak začnú vyhrávať zase sa nebudú báť a celé to pokašlú potom sa vystresujú a je z toho fiasko:down:sorry Slováci do tohoooh05*h01*h02*
 

DeletedUser35385

Guest
Ach jo 5:0:cry Slováci ma snáď nepotešia aspoň čestním vyrovnaním súbojom:(:sorry
 

DeletedUser33829

Guest
Tak a je konec.:(
Aspoň mi vyšel tip před začátkem MS, že skončíme ve čtvrtfinále.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Myslím že si to kluci za výkon který podávali celý MS nezaslouží, ty pravidla nejsou úplně fér nastavený, vyhraješ téměř všechno a pak stačí prohrát jediný zápas a je konec :(
 
Nahoru