• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata: Soutěž o nejlépe napsaný článek na wiki

DeletedUser37060

Guest
môžem si vybrať ktorýkoľvek článok alebo bude nejaký predložený? :D
 

DeletedUser37060

Guest
a len jeden článok? :) alebo môžme aj viac drobností ako je napr. na hl.stránke "on-line browser game" namiesto "on-line browser hre".
 

DeletedUser33829

Guest
Nevšiml jsem si, že je soutěž.:D

Imperativy slovesa hlásit jsou hlas, hlasme, hlaste.;) Vidím, že s tím máš častý problém.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Docela mě překvapuje, že se neobjevuje žádný soutěžící, když se najde spousta lidí kteří wiki kritizují.

Jestli to nebude tím že kritizovat je snadné, ale něco smysluplného vytvořit, už dá přeci jen nějakou práci.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem si říkal, že bych něco napsal. Nenapadlo mě nic, co by tam chybělo a přepisovat se mi to nechce, je to napsané totiž vcelku rozumně.
 

DeletedUser31120

Guest
Ale něco zkus možná se to Wiki týmu bude líbit spíš určitě. :)
 

DeletedUser36491

Guest
Já jsem si říkal, že bych něco napsal. Nenapadlo mě nic, co by tam chybělo a přepisovat se mi to nechce, je to napsané totiž vcelku rozumně.

Jsem velmi rád, že se ti líbí, jak jsou napsané články.

Můžeš však zkusit to nějak vylepšit, vybrat úplně jakýkoli článek, vylepšit to tak, že to nějak i graficky upravíš, určitě se dá něco vymyslet.

Držím palce!!
 
Nahoru