• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata: Soutěž o nejlépe napsaný článek na wiki

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser37865
  • Vytvořeno Vytvořeno
môžem si vybrať ktorýkoľvek článok alebo bude nejaký predložený? :D
 
a len jeden článok? :) alebo môžme aj viac drobností ako je napr. na hl.stránke "on-line browser game" namiesto "on-line browser hre".
 
Nevšiml jsem si, že je soutěž.:D

Imperativy slovesa hlásit jsou hlas, hlasme, hlaste.;) Vidím, že s tím máš častý problém.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Docela mě překvapuje, že se neobjevuje žádný soutěžící, když se najde spousta lidí kteří wiki kritizují.

Jestli to nebude tím že kritizovat je snadné, ale něco smysluplného vytvořit, už dá přeci jen nějakou práci.
 
Já jsem si říkal, že bych něco napsal. Nenapadlo mě nic, co by tam chybělo a přepisovat se mi to nechce, je to napsané totiž vcelku rozumně.
 
Ale něco zkus možná se to Wiki týmu bude líbit spíš určitě. :)
 
Já jsem si říkal, že bych něco napsal. Nenapadlo mě nic, co by tam chybělo a přepisovat se mi to nechce, je to napsané totiž vcelku rozumně.

Jsem velmi rád, že se ti líbí, jak jsou napsané články.

Můžeš však zkusit to nějak vylepšit, vybrat úplně jakýkoli článek, vylepšit to tak, že to nějak i graficky upravíš, určitě se dá něco vymyslet.

Držím palce!!
 
Zpět
Nahoru