• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata: Soutěž o nejlépe napsaný článek na wiki

DeletedUser33784

Guest
Jak jsem již zmiňoval ve Tvém soutěžním příspěvku, prohledával jsem fóra jiných jazykových verzí a marně. Úspěšnému a rychlému hráči trvá projetí tutoriálu 3 týdny, pokud se nic nezměnilo za ten měsíc, co jsem naposledy hledal, kompletní seznam nejspíše neexistuje. Jinak by tam už pochopitelně byl. :mocking

Ke konci března by se měl otevřít svět 35, jestli mě nikdo nepředběhne, nejspíše všechny úkoly posbírám a vytvořím seznam. :hi
 

DeletedUser33829

Guest
Docela mě překvapuje, že se neobjevuje žádný soutěžící, když se najde spousta lidí kteří wiki kritizují.

Jestli to nebude tím že kritizovat je snadné, ale něco smysluplného vytvořit, už dá přeci jen nějakou práci.
Všechno tady nesleduji nebo ne denně, kdybys mi nenapsal v sekci Wiki, že tu nějaká soutěž je, tak bych ji asi ani nezaregistroval.:D

Pravopisné chyby na Wiki se hledají lehčeji, než zjišťovat co tam chybí.;)

Ten tutoriál je super nápad, celkem mě mrzí, že mne to nenapadlo, ale člověk nemá ani šanci jej do konce soutěže celý projít, ofotit obrázky atd.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud se domluvíte s někým ze Support týmu, můžeme vám klidně na S34 ručně splnit úkoly a vy tak můžete během jednoho dne splnit všechny questy, nemusíte čekat.

Samozřejmě bude podmínkou, že takový účet se nesmí zapojit do hry a po splnění rychloquestů, musí být nastaven do smazání na daném světě.
 

DeletedUser

Guest
Už jsem sice začal, ale je to běh na delší trať. Zkusím se supportu zeptat. Díky za radu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Pokud se domluvíte s někým ze Support týmu, můžeme vám klidně na S34 ručně splnit úkoly a vy tak můžete během jednoho dne splnit všechny questy, nemusíte čekat.

Samozřejmě bude podmínkou, že takový účet se nesmí zapojit do hry a po splnění rychloquestů, musí být nastaven do smazání na daném světě.

Stačí ten účet přemístit na okraj mapy, tam vše splnit a pak vesnici účtu odebrat, hodit na 26 bodů a na původní místo. Jen tak pro radu supportu, co by měl dělat :D
 

DeletedUser36491

Guest
No tak, zkusí to někdo další?
Shedde, zkus se zúčastnit, vyber si jakýkoli článek a napiš ho po svém, určitě se najde něco, co se ti nelíbí a sepsal by jsi to jinak.
Říkat totiž jak je to špatně napsané, apod., to umí opravdu každý ;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Říkat totiž jak je to špatně napsané, apod., to umí opravdu každý ;)

A právě proto by se měl třeba Biblos zúčastnit, ať vidíme jeho pozitivní přínos pro hráče :D Chce přece se hrou pomáhat ostatním, ne?
To samé Habrton - měl by předvést, jaký myslitel a učitel hráčů DK se na Moravě narodil, když už o ní tak básní a považuje ji za stát...
 
Nahoru