• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata: Soutěž o nejlépe napsaný článek na wiki

DeletedUser36491

Guest
Myslím si, že má Biblos momentálně hodně jiných věcí na starosti. :hi

A k soutěži:

Tak co? Zúčastní se ještě někdo? Myslím si, že je velká šance se umístit.
 

DeletedUser37060

Guest
ono to, Izmaeli, nie je zas tak jednoduché upraviť nejaký článok... o to je to náročnejšie, keď ho niekto vymýšľa :D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Myslím si, že má Biblos momentálně hodně jiných věcí na starosti. :hi

A k soutěži:

Tak co? Zúčastní se ještě někdo? Myslím si, že je velká šance se umístit.

No právě. Má mnoho věcí na starosti, tak jistě o všem ví nejvíce, a proto má i dostatek nápadů a znalostí k sepsání poutavého dlouhého článku na vybrané téma.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Až napíšeš tolik článků co já - neb jsem se tím pár let živil a dvacet let jsem byl spolupracovníkem krajského a okresního tisku, dokonce jsem asi pět let dělal i místní noviny, pro které jsem většinu článků psal sám - tak pak můžeš rýpat. Vzhledem k věkovému rozdílu, myslím, že zatím máš co dohánět. :D Takže článkem pro Wiki můžeš to skóre trochu snížit. Já momentálně v tomto aktivní nejsem ... :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser37060

Guest
Ona tá súťaž ešte beží? :D
Kopnem do Marilyn či nechce niečo vymyslieť :mocking Aj keď mi to asi neprejde, musí sa učiť má maturitu pred dverami
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
To sis vzpomněl poněkud pozdě, dnes byla soutěž ukončena.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser37060

Guest
ne ne, ale povedal som si, že ak súťaž bude trvať dlhšie, pretože sme sa jej zúčastnili v rekordnom počte, traja, tak že by som ju do toho dotlačil..
sama nechcela nič robiť, nemala čas sa tomu venovať popri škole a chorobe...
 

DeletedUser36491

Guest
Díky odvážlivcům, že jste se zúčastnili, alespoň se umístíte všichni.
Držím všem palce.:hi
 

DeletedUser31120

Guest
Gratuluji všem zúčastněným.. Jen je škoda, že se vás neúčastnilo více.. Hlavně, že pořád kritizujete práci..

Jinak Andysku vyhrál si.. :D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ano, kritizuji nejvíc a taky jsem vytvořil nejlepší článek. Neregulérně odsouzen ke 2. místu jen proto, aby jeho autor nevyhrál.
 
Nahoru