• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata: Soutěž o nejlépe napsaný článek na wiki

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Jako vždy ty sám ses pasoval na nejlepšího, jaká to opovážlivost že si někdo dovolil zvolit jako víteze někoho, kdo s tím musel mít daleko víc práce.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Protože můj výtvor byl nejlepší. Andyskův výtvor jsou pouhé drobné kosmetické úpravy na textu, který je na Wiki. Kromě toho některé důležité věci chybí. Například u koordinátů chybí:
1) je možné vkládat do BB kódu (555|555) i 555|555 se stejným výsledkem
2) klávesové zkratky potřebné k napsání znaku | (to je pro nováčky daleko důležitější než se dozvědět, že / se tam dát nedá (to každému před nebo po vyzkoušení dojde), protože | není na všech klávesnicích)
Nebo vložení odkazu na stránku - když už je napsané, že to neslouží ke zveřejňování oznámení, mělo by se dopsat, co se stane, když to k tomu někdo použije.
Dále chybí napsat, jaké BB kódy fungují kde ve hře.
A když už je do určitého místa motáno to, že na DK fóru něco funguje jinak než ve hře, neškodilo by tedy oddělit hru od DK fóra a zkompletizovat informace.
Ne, nechci to dělat radši já, jak mi bude omláceno o hlavu. Ale oni členové Wiki týmu žádnou pořádnou práci neměli hodně dlouho, tak se do toho můžou pustit. Budou prospěšnější než při hledání toho, jestli se píše zezačátku, nebo ze začátku apod. Monishka může vyprávět.
Jestli pochybuješ o tom, že jsem si s tím dal nějakou práci, tak zkus něco sepsat sám a nevymlouvej se na čas, že nedostaneš odměnu, že to nemá být Tvá práce. Chceš pomoct hráčům ve hře, tak pomoz. Nechceš, tak se tím netaj. Věřím, že chceš, proto se čiň a udělej pro hráče něco, co pro ně bude mít velkou cenu.
 

DeletedUser33829

Guest
Já čtu zde, že andysek2503 skončil poslední a vy tady píšete, že to vyhrál, tak já jsem z toho už fakt jelen, nejdříve tu mizí písničky a všichni drží huby a teď toto?:D

To je nějaký pořádně pitomý sen co se tu děje.:blush
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Tantaleno, poněkud mi nedochází, proč tu rozebíráš zrovna Andýskův příspěvek do soutěže, když ten byl vyhodnocen na třetím místě, tedy až za tebou.

Možná ses toho nevšiml ale nejsem ve wiki týmu, tudíž mám na starost jiné věci, nicméně i tak ses mohl všimnout že jsem například pro hráče testoval záležitost, v které nebylo úplně jasno a vznikla kolem toho debata v otázkách.

Mimo to jsem si nevšiml, že by ti někdo upíral skvěle udělaný článek, za který jsi byl i oceněn.

Nicméně to že nejsi schopen unést že může mít wiki tým při vyhodnocování jiný názor než ty, to už je prostě tvůj problém.


Shedde, také mi nedošlo, proč zmiňuje zrovna Andýska, jak ostatně píši výše.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Já to pochopil, protože Lamač píše na předcházející stránce, že andysek vyhrál.
 

DeletedUser31120

Guest
Myslel sem to tak, že andysek nikde nikdy nevyhrával. Tudíž sem mu poblahopřál.

Snad bude mít radost. :mocking
 

DeletedUser37060

Guest
Gratuluji všem zúčastněným.. Jen je škoda, že se vás neúčastnilo více.. Hlavně, že pořád kritizujete práci..

Jinak Andysku vyhrál si.. :D

:yeah:yeah jo jo jó! niekedy to prísť muselo, veľa krát ďakujem celému týmu, že tento krát ma zaradil k víťazom súťaže! :D :yeah

Tantaleno, poněkud mi nedochází, proč tu rozebíráš zrovna Andýskův příspěvek do soutěže, když ten byl vyhodnocen na třetím místě, tedy až za tebou.

Nemá ma rád :D Veľa ľudí ma nemá rado :D

Shedde, také mi nedošlo, proč zmiňuje zrovna Andýska, jak ostatně píši výše.

:) No, musel si vychutnať informáciu, ktorá ma dostane do varu a znovu do chuti bojovať o výhru v ďalšej súťaži :D

Tak ešte na záver, gratulujem výhercom. Myslím že to bolo spravodlivé vyhodnotenie a prajem veľa úspechov v ďalších súťažiach :)
 

DeletedUser

Guest
Já s DK končím z důvodu nedostatku času. Tak, až budete udělovat PB, tak ty pro mě dejte prosím andysek2503 (už jenom kvůli tomu, co tu píše tantalenta)

Děkuji, Nutcracker CZ :)
 

DeletedUser37060

Guest
Protože můj výtvor byl nejlepší. Andyskův výtvor jsou pouhé drobné kosmetické úpravy na textu, který je na Wiki. Kromě toho některé důležité věci chybí. Například u koordinátů chybí:
1) je možné vkládat do BB kódu (555|555) i 555|555 se stejným výsledkem
2) klávesové zkratky potřebné k napsání znaku | (to je pro nováčky daleko důležitější než se dozvědět, že / se tam dát nedá (to každému před nebo po vyzkoušení dojde), protože | není na všech klávesnicích)
Nebo vložení odkazu na stránku - když už je napsané, že to neslouží ke zveřejňování oznámení, mělo by se dopsat, co se stane, když to k tomu někdo použije.
Dále chybí napsat, jaké BB kódy fungují kde ve hře.
A když už je do určitého místa motáno to, že na DK fóru něco funguje jinak než ve hře, neškodilo by tedy oddělit hru od DK fóra a zkompletizovat informace.
Ne, nechci to dělat radši já, jak mi bude omláceno o hlavu. Ale oni členové Wiki týmu žádnou pořádnou práci neměli hodně dlouho, tak se do toho můžou pustit. Budou prospěšnější než při hledání toho, jestli se píše zezačátku, nebo ze začátku apod. Monishka může vyprávět.
Jestli pochybuješ o tom, že jsem si s tím dal nějakou práci, tak zkus něco sepsat sám a nevymlouvej se na čas, že nedostaneš odměnu, že to nemá být Tvá práce. Chceš pomoct hráčům ve hře, tak pomoz. Nechceš, tak se tím netaj. Věřím, že chceš, proto se čiň a udělej pro hráče něco, co pro ně bude mít velkou cenu.

Že ty si sa nemohol vyjadriť skôr... Až teraz po vyhodnotení :D
Tak do svojho tématu už nemôžem doplniť čo ti tam chýba... Ale:

1. " | " sa píše klávesovou skratkou Alt Gr (pravý alt) + W. Áno, toto ma mohlo napadnúť tam doplniť, tak to dopĺňam dodatočne teraz.
2. či je to so () alebo bez je podľa mňa úplne bezpredmetné, pretože to funguje aj tak, aj tak a skôr som sa zameral na chybné použitie bb-kódov ako na ich úplne detailné rozpísanie. O každom by sa dalo napísať asi 50 slov, ale na čo? Zbytočne by sa to zahltilo...
3. Prečo by som mal napísať, že vloženie url stránky oznámenia, ktoré chce dotyčný zverejniť do bb-kódu "URL", nefunguje, keď som napísal že na to slúži iný kód? Každý, aj človek s 40 IQ pochopí, že keď "URL" neslúži na zverejňovanie oznámení, že to asi nebude fungovať... Aj k tomuto si myslím, že je to zbytočná informácia.
4. Nestačí, že som u vymenovaných bb-kódoch napísal, že nefungujú v hre, v profile, v správe??? :D

Já s DK končím z důvodu nedostatku času. Tak, až budete udělovat PB, tak ty pro mě dejte prosím andysek2503 (už jenom kvůli tomu, co tu píše tantalenta)

Děkuji, Nutcracker CZ
smile.gif


Niekto hold nedokáže prehrávať, aj keď v skutočnosti vyhral (v porovnaní jeho so mnou) :)
Ja ho chápem, niekto má problém počítať, niekto má problém rozprávať a niekto má problém sa správať.
Že s hrou končíš ma mrzí. Taký tutorial väčšinou do hry uvádza, ale u teba skôr končí. Trochu mi to príde ironické, ale je na tebe či chceš alebo nechceš hrať. Ja ti k zaslúženej výhre gratulujem a prajem veľa šťastia aj v ďalších súťažiach.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Špatné přečtení výsledků. Nicméně u Nutcrackera tím pádem zase chyběla tvůrčí práce (stačilo jen screenovat, a to ještě s pomocí supportu, takže se na to moc nenadřel). To Andysek předvedl aspoň nějakou trošku tvůrčí práci, že tam dopsal nějaký postřeh, což vyžaduje uvažování.
Mimochodem, o tutoriálu toho byla kvalitně zpracovaná stránka (nevím, jestli o tom současném nebo jednom z minulých) a Inno si přálo smazání.
 
Nahoru