• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Denní bonus za přihlášení do hry

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Denn%C3%AD%20bonus%202.png


Na Divoké kmeny přichází další nová funkce! Nazýváme ji Denní bonus za přihlášení! Chceme tímto odměnit naše věrné hráče za každodenní aktivitu a boje v naší hře.

Po prvním přihlášení v daném dni do hry (nebo pokud máte neotevřené truhly) se vám zobrazí obrazovka, kde můžete truhlu otevřít. K dispozici je devět truhel, každá pro jeden den. Truhly jsou k dispozici i pokud je neotevřete, ale do hry se přihlásíte, takže nakonec můžete devátý den otevřít všech devět truhel, pokud jste se tedy každý den do hry přihlásili. I když si nejsme jisti, proč byste truhlu neotevřeli hned, když ji budete mít k dispozici pro otevření hned každý den.

Ale pozor: Truhly, které nejsou otevřeny devátý den, zmizí a budou nahrazeny novou sadou devíti truhlic.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K DENNÍMU BONUSU ZA PŘIHLÁŠENÍ

Zavřel jsem vyskakovací okno s denním bonusem. Jak se teď ke svému bonusu dostanu?

K obrazovce denního bonusu se lze dostat přes obrazovku "Denní bonus", kterou naleznete v nabídce Profil. Vyskakovací okno se navíc zobrazí po každém přihlášení do hry, máte-li nějaké neotevřené truhly.


Co se stane, když mi chybí jeden den?
Jestliže jste vynechali jeden den (nebo více dní), přihlašovací bonus nebude vynulován, ale vy nezískáte všechny odměny.
Pro další den se vám vždy zobrazí další truhla v řadě a ne konkrétní jedna truhla pro aktuální den. Takže pokud jste se do hry přihlásili 1. a 4. den, dostanete první a druhou truhlu, nikoliv čtvrtou.

Může zástupce v dovolené nárokovat denní bonus?
Ne. Započítávají se pouze přihlášení majitele účtu. Zástup nemůže truhlu nárokovat ani v případě, že se majitel účtu přihlásí v daný den, ale truhlu neotevře.

Musím nárokovat truhlu každý den?
Nemusíte. Až do posledního dne (den 9) můžete mít všechny odemčené truhly neotevřené a otevřít je můžete až v daný poslední den. Mějte však na paměti, že po 9. dni všechny truhly zmizí a budou nahrazeny novými. O neotevřené truhly tak přijdete! Proto rozhodně nedoporučujeme s otevíráním čekat do posledního dne.

Je funkce dostupná na mobilních aplikacích?
Ne, v současné době je funkce dostupná pouze přes prohlížeč.

DK Wiki

Více informací o této novince se dozvíte na naší DK Wiki » Denní bonus za přihlášení do hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru