• Nemáte rádi sníh? Tak si ho vypněte zde:

Událost Diamantový důl (2022)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.029
Amber.png
ametist.png
Diamond.png
Emerald.png
Opal.png
ruby.png
sapphire.png
Topaz.png


Už jste slyšeli tu novinku? Naši horníci objevili v dolech celou řadu cenných drahokamů!
Na místo byli vysláni strážci, aby cenné naleziště uchránili... No, pozdě!
Obchodníci, řemeslníci a žoldnéři z celého světa dorazili a jsou připraveni nabídnout své služby výměnou za pár kusů cenných kamenů.

Přidáte se k nim?

Vážení hráči,

dnes bychom Vám rádi oznámili další připravovanou události: "Diamantový důl". Během této události budete sbírat vzácné drahokamy a měnit je v cenné odměny!

Trvání události
Událost začne 24. listopadu 2022 ve 14:00 a poběží až do 28. listopadu 2022 do 14:00. Prosím vezměte na vědomí, že může několik minut trvat, než se událost ukáže všem hráčům.

Událost
Událost "Diamantový důl" je rozdělena na jednotlivá kola, z nichž každé trvá 8 hodin. V každém důlním vozíku se nachází 3 diamanty a vy hned po spuštění události jeden vozík s diamanty budete mít k dispozici. Každé kolo obdržíte vždy 1 důlní vozík zdarma. Je možné také získat navíc ještě jeden vozík v každém kole, a to za výstavbu budov ve vaší vesnici.

Každý drahokam má jinou cenu. Některé tak jsou vzácnější, než ty druhé. Drahokamy lze ve spodní části obrazovky události směnit za různé položky do hry. Obchodníci, se kterými je možné vyměnit drahokamy za odměnu do inventáře, budou však své odměny měnit každých 24 hodin.

Jednou za každé kolo dostanete také možnost vyměnit jeden drahokam za fixní odměnu uvedenou u daného drahokamu. Tyto odměny zůstávají stejné po celou dobu konání události.

Po skončení události jsou všechny zbylé drahokamy ihned odstraněny. Ujistěte se tedy, že před skončením události, všechny své drahokamy uplatníte!

Diamantový%20důl.png

Materiály
V této události naleznete sedm různých drahokamů:
  • Ametyst
  • Opál
  • Topaz
  • Jantar
  • Smaragd
  • Rubín
  • Safír
  • Diamant
Opal.png
Topaz.png
Amber.png
ruby.png
ametist.png
sapphire.png
Diamond.png
Emerald.png

Dejte nám vědět váš názor!
Doufáme, že si událost Diamantový důl užijete. Jako vždy, i tentokráte se s námi můžete podělit o zpětnou vazbu v diskusní sekci. Děkujeme Vám!

Úspěšnou těžbu!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru