• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k historkám ...

DeletedUser37968

Guest
Tady v této sekci si založíš nové téma, nazveš je svým nickem - případně názvem díla. Ale nejdříve v den zahájení soutěže. Předem se to vyhlašuje, abyste měli čas na přípravu.

Je možné zaslat více než jednu práci? Děkuji za odpověď.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Soutěžní může být jen jedna, nesoutěžních i více.
 

DeletedUser33829

Guest
Biblosi, všichni moc dobře víme, že historku o 10 slovech nenapíšeš a je to směšné, tento rozsah sis mohl odpustit.;)

K těm Tvým oblíbeným citátům. Podívej se, mnoho lidí toho už napovídalo hodně, často i protichůdně, to neznamená, že když někdo něco řekl před staletími, a pak se to uchytilo jako lidové přísloví, že to má hlavu a patu nebo že to řekl či někde napsal někdo kdo se stal známou osobou, že má ten člověk či ta věta pravdu, případně za jakékoliv situace pravdu.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale Shedde, pokud Ty neumíš napsat vtipně krátce, nemusí to být nemožné.
 

DeletedUser37968

Guest
Není to sice moc vtipné, ale i do pár desítek slov se dá něco vymyslet :) :

Procházeje po bojišti, držeje se za hlavu.
Nevím kde mám svou vesnici, nevím kde mám armádu.
Spojenci si spletli cíle, v noci přišli šlechtici.
 

DeletedUser33829

Guest
Psát umíš hezky o tom žádná, ale už to začínáš s těmi přechodníky přehánět, jednak mají mít správné tvary a jednak si je nemůžeš používat jak se Ti zamane.;):pardon

Procházeje po bojišti, držel se za hlavu.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37968

Guest
Tak jako určitě, nejsem žádná hvězda :D
a umím uznat chybu...
 

DeletedUser33829

Guest
Omlouvám se Ti, tvar jsi použil správný, protože „procházet“ je sloveso nedokonavé, mě to začalo vrtat hlavou, že jsem použil přechodník minulý a máš tam přítomný čas.:D Takže promiň, každopádně použít obě slovesa v přechodníkovém tvaru je nesprávné.
 

DeletedUser37968

Guest
Nebudeme řešit češtinu :D rozhodující je, že
lze něco vymyslet i do pár desítek slov :)
 
Nahoru