• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k letní fotografické soutěži

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vážené hráčky, vážení hráči, příznivci DK fóra

zde můžete diskutovat k soutěži
324.gif

Foť a vyhraj PB!

Dotazujte se na případné nejasnosti a po vyhlášení výsledků můžete gratulovat výhercům.

Váš DK tým
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ahoj, nějaké to opevnění ve Znojmě máme, můžu přidat i více fotografií v příspěvku? :)
Samozřejmě pouze 1 fotka bude soutěžní :)
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Ahoj, ano, můžeš přidat více fotek, ale pouze v prvním příspěvku bude pouze jedna soutěžní fotka.

Je to i napsané v zadání:
Soutěžit můžete pouze s jednou fotografií, která bude umístěna na začátku soutěžního vlákna. Pokud se budete chtít podělit o více svých fotografií - popřípadě se radit s ostatními, kterou vybrat, umístěte je jako odpověď na první příspěvek.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Děkuji Kubino, to jsem si měl přečíst já hlava děravá. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To víš, já jsem fotomaniak, tak pamatuji i na to, že jedna fotka je jako žádná fotka. :D Ale při hodnocení by to pak bylo složité.
 

Bzzbzz

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46
Od 19.7. budu na 11 dní mimo signál. Může za mě vložit fotku kamarád?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Další kolo začne hned 14. července, takže to můžeš stihnout a další poběží pak za 10 dní - to se stihneš vrátit z dovolené nebo ne? Pokud ne, bylo by asi lepší vložit obrázky pro jedno z kol v předstihu - podmínky jsou stejné - jméno a název budovy - když to uděláš do dvou samostatných témat a tam, kde bys to nestihla připíšeš že z důvodu dovolené vloženo dříve - vezmeme to v úvahu a budeme to tolerovat. Aby to vkládal někdo jiný, to by asi moc schůdné nebylo.
 

Bzzbzz

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46
Ten lom může být dřevorubec, lom na těžbu hlíny nebo železný důl že? :King
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, jakýkoli lom - nebo třeba těžební vozík, žebřík, po kterém se do dolu lezlo, kahánek, kterým si svítili. Ideální by bylo, kdyby to svým vzhledem i odpovídalo době, ale to už je spíš pro "fajnšmekry", hlavně se vyhýbejte tomu, aby na tom byla reklama na něco soudobého.
 
Nahoru