• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k májové soutěži

DeletedUser19739

Guest
Jojo, to známe:)

Já ti to na silvestra připomenu:)

Měl sem do básničky nějak zamontovat, že se jedná o květen 2013 a měli by jste utrum:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Soutěž je vyhodnocena, děkuji všem, kteří se soutěže zúčastnili.
 

DeletedUser33829

Guest
Cože on to nevyhrál Samuel Elánius.:shock

Tak teď mi to připadá, že je to schválně, aby někdo nemohl říct, že je členovi DK týmu nadržováno, myslím, že jeho báseň byla suverénně nejlepší s pupikem.:hiMožná rýmově nejlepší ta pupikova a ono to vyhraje báseň, kde první verš je zkopírovaný od Karla Hynka Máchy, a kde dochází k rozjíždění rýmů?:shock

Každopádně vítězi gratuluji a nechci být nepřejícný:D, jen si myslím, že to měl vyhrát někdo jiný.:pardon
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V rukou mám křeče a v oku tik,
jak to, že navrchu není můj nick?
Sešlu na vás blesky, hromy a strach,
nebudu básník, budu masový vrah.

:D

Díky za gratulaci a ostatním gratuluji také.
Nicméně ssi říkám: "Kam ty body nacpu?" :D
 

DeletedUser33829

Guest
Jestli nevíš co s body, tak je můžeš věnovat mi.:heart
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Shedde, taky jsem to opravdu nečekal ;)
Ano, první 2 řádky byli SCHVÁLNĚ "okopčené", jelikož se jedná o nejslavnější českou báseň, která oslavuje lásku :D
Opravdu se divím, že to nevyhrál někdo jiný (jak jsi už psal Shedde :D), když jsem si totiž pročítal ty jiné výrobky, tak to bylo mnohem lepší

Každopádně mockrát děkuju za výhru a gratuluji všem zúčastněným

Každopádně vítězi gratuluji a nechci být nepřejícný:D, jen si myslím, že to měl vyhrát někdo jiný.:pardon
- Ano, také jsem si "vsadil" na Samuela Elániuse a Pupika, ale tak to hold chodí

Ještě jednou děkuji, je to zážitek :wacko
 
Nahoru