• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k rozloučení.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zde můžete reagovat na Soníkovu výzvu, napsat mu otevřeně.

Za moderátory slibuji, že zde budou upravovány jen neslušné výrazy a takové výlevy, které budou postrádat smysl.
 

DeletedUser

Guest
No jo, každému se člověk nezavděčí. Můžeš být pyšný na svou nestrannost a smysl logicky odpovídat. Věřím tomu že se uchytíš v jiné hře, budeš-li si to přát.

Přeji hodně úspěchů při putování po cestě života. Hlavně na ní opět vykroč pravou nohou.
 

DeletedUser

Guest
Aspoň vím jaká je tu sorta. Pro vás už bych nikdy nehnul ani prstem (bez vyjímek), zhnusili jste se mi nehorázným způsobem! Vám by se nezavděčil opravdu ani jéžíš!

Děkuji, že jsem si připomněl proč jsem skončil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
A práve to ho hnevá. Zrejme ešte nestrávil, že keď odchádzal tak nikto tu za ním neplakal.
 

DeletedUser

Guest
U mě bych to chápal, ale Sonik tu byl trochu jiné zvíře než já. Štve mě to i mrzí. Taky se mi nikdy nestalo, že bych některé z těch 8 fór kde jsem působil alespoň jako moderátor opustil naštvaný. Pouze tady. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
A predsa sa tu vždy vraciaš. To znamená, že sa Ti tu stále páči. :cool
Inak ľuďom sa nikdy nezavďačíš. Takže nečakám a ani nebudem čakať žiadne srdcervúce výlevy pri žiadnom odchode nejaké člena supportu. :)
 

DeletedUser

Guest
Ale zavděčíš, jenže ne tady. Třeba při působení na se-tuningu byli uživatelé vděční.
 

DeletedUser16561

Guest
Ale tú vdacnost si musíš získať. Tu si bol ten zlý. Dával si karty a bany. Za to hráči neďakujú.
 

DeletedUser15465

Guest
Zde můžete reagovat na Soníkovu výzvu, napsat mu otevřeně.

Za moderátory slibuji, že zde budou upravovány jen neslušné výrazy a takové výlevy, které budou postrádat smysl.

Soníkovu výzvu? Tady nějaká je? Nemohu ji najít (a tlačítko Hledat jsem použil)..
 
Nahoru