• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k soutěži - Pouštíme draky

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pravidla jsou pro obrázky vkládané mimo soutěžní fórum - kvůli kapacitě serveru. Soutěžní obrázky mohou být větší, než je uvedeno v pravidlech.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Časově mě to nevyšlo, až dnes mám pořádně volno.
Tak se příští soutěže zúčastním. :)
 

SirMartinIV

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Prosím o vyjádření celého DK týmu k vyhodnocení soutěže. Rád bych věděl co tak zásadního jsem nesplnil. Nechci si nějak fandit ale přijde mi že to mám o trochu lepší než je třetí místo v tabulce. Třeba Bzzbzz to má taky o hodně lepší než vámi vybrané třetí místo. :)

Zadání znělo:
Pouštění draků je velmi stará záležitost - určitě se i děti ve vaší vesnici baví pouštěním draků. Sdílejte zde na fóru obrázek toho nejoblíbenějšího, který nejčastěji létá za větrných dní nad vaší vesnicí.

(kde se píše že draka nemůžete pustit z klece a nemůže pak létat nad vesnici? Drak je přeci i mýtické zvíře a to v zadání nebylo specifikováno)

1571948463518.png

Podmínky soutěže:
  1. Nakreslete nebo pomocí počítačové grafiky vytvořte obrázek draka, jenž slouží ke kratochvilné zábavě ve vaší vesnici.
  2. Obrázek umístěte jako nové téma v příslušné soutěžní sekci. Vkládejte pouze obrázek v plné velikosti (v rozměrech, které maximálně vložit lze), ne odkaz na někde uložený obrázek, ani ne náhled obrázku.
  3. Vkládejte pouze vlastní díla, odhalíme-li, že jste použili obrázek z internetu - bude takový soutěžící ze soutěžního klání vyloučen.
  4. Při malování obrázku mějte na paměti, že se nacházíme v době středověku. Draci v podobě dronů, letadélek na dálkové ovládání apod. budou rovněž ze soutěže vyloučeni.
  5. Téma nadepište textem - Pouštíme draka
  6. Součástí výzdoby draka musí být tento prvek ze hry (velikost můžete dle potřeby upravit) :
botbm-beast.png

Bod 1: nepíše se že drak musí mít šňůru nebo být v kosočtverci
Bod 2: splňěno jako ostatní
Bod 3: též splněno
Bod 4: myslím si že jako středověký drak to vypadá dost věrohodně
Bod 5: splněno jako ostatní:
Bod 6: také splněn

Prosím o vyjádření všech členů DK týmu co jsem udělal špatně, budu rád když se k tomu vyjádří i ostatní hráči co soutěžili nebo co to zde sledují.
S pozdravem SirMartinIV

Moje soutěžní dílo:
IMG_20191015_160843.jpg
 
Naposledy upraveno:

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Ano.... možná, že to je tak trochu moje chyba. Moje dračice zavedla tvé úvahy nesprávným směrem..... kreslíš ale opravdu nádherně.
 

SirMartinIV

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Aha.... No, všichni jsme jen lidé, takže k něčemu takovému klidně dojít může.
A děkuji ❤️ :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nuitari, tvoje chyba to rozhodně nebyla, máš také krásného draka.
Co mě jen trochu zaráží že třeba právě Bzzbzz má také krásneho draka a Biblos napsal:

I takový může létat nad vesnicí a chránit ji.


Z toho jsem usoudil že může být drak i živý. :)

Ale soutěž se jmenuje pouštíme draka a BzzBzz to pojala, jako že je puštěn ze řetězu. Ne, že ho pouští děti nad vesnicí. A létat samozřejmě může, když ho nedrží okovy.
 

SirMartinIV

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Ale soutěž se jmenuje pouštíme draka a BzzBzz to pojala, jako že je puštěn ze řetězu. Ne, že ho pouští děti nad vesnicí. A létat samozřejmě může, když ho nedrží okovy.

V tom případě měla být na třetm místě Bzzbzz má to dle mě mnohem hezčí, ale respektuji vaše rozhodnutí. :)
 
Nahoru