• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k soutěži - prázdniny 2013

Které povídky by jste vybrali Vy?


  • Celkový počet hlasujících
    21

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Je škoda, že nevyužíváte možnosti hlasovat pro více děl.
 

DeletedUser35385

Guest
Ja som dal hlas shedd. Sebe nedám to je podlé.;) Sheddove sa mi už na začiatku páčilo. A bol aj medzi prvými. Shedde zaslúžiš si vyhrať.:)
 

DeletedUser33829

Guest
Ja som dal hlas shedd. Sebe nedám to je podlé.;) Sheddove sa mi už na začiatku páčilo. A bol aj medzi prvými. Shedde zaslúžiš si vyhrať.:)
Díky, Alexi, ale já se od soutěže distancoval a všechna svá díla napsal před 8.7.2013, kdy soutěž oficiálně začínala.
Nebyl jsem mezi prvními, byl jsem první, když neberu Biblose.;)

Hlas jsem si nedal, tak jako nikdy si jej nedávám, nesnižuji se k tomu, jak jiní zde, a jestli tyto ankety, kde hlasuje pět půl lidí a hlasy si autoři dávají samy, tak jestli na toto se pohlíží jako na relevantní anketu, tak to jste klesli.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322

Ano, napsal jsem to, že jsem to tak nastavil. A mělo by to být i vidět. Shedde, tenkrotá jsi vážně hodně vedle. Opravdu jste nikdo nečetl zadání té ankety? Napsal jsem, že je to pro zábavu, než vyřídím potřebné záležitosti kolem toho. Jinak by tam nemohla být nesoutěžní díla.
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Pokaždé v anketě jsem poslední :D Nevím, ale jsou tu mnohem lepší díla než má, takže i kdybych měl nejvíce hlasů tak do první 5. se nedostanu :blush Ale držím palce ostatním hlavně Keltíkovi ;)
 
Nahoru