• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k soutěži

DeletedUser43469

Guest
Ceny jsou různé... záleží od výrobce ,velikosti figurky a materiálu.
od tech 200 kč až po několik tisic.

Mám figurku která je limitováná - Vyrobce vyrobil tolika 199 ks pro celý svět - 3 figurky byli určeny pro ČR - jsem vlastnikem jedné z nich ( mám k ni certifikát s čislem 39 ) - figurka je velika 54 mm a jeji cena byla 1850 kč - výrobce garantuje že již nikdy nebude distrubuována ,takže za nějaké roky bude mit cenu ještě vyšší... jedná se o holku zombie...
už ji mám namalovanou za sklem...-)..zde foto...

kompozice :

zombie.jpg


hotová figurka :
zombie---hotovo.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser43469

Guest
Pravidelně se zůčastňuji různých soutěží - zde je muj největší úspěch - 28 mm velka figurka "Mirabella" - 1.Misto v sekci fantasy na soutěži PANTHER CUP PRAHA

mirabella-1.jpg
 

DeletedUser43469

Guest
Děkuji...baví mě to..-)..je to ohromný relax když si maluji...vubec u toho nevnimám čas...pustim si k tomu nějakou hudbu nebo rozhlasovou hru a jsem mimo realní svět..-)
Ted se začínám věnovat bustám ,nejprve fantasy a pak pak chci přejit k historickým osobnostem.... Ty historické figurky jsou hodně "náročné" aby odpovidali "barevně" dané době...
raději mám však fantasy... tak si mužu zkoušet barvy jak se mi zlíbí..-))

22.5.jpg


a jedna historická..-)

domobrana.jpg
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
fantasy jsou hodně barevné, kreativní, mě se líbí víc .. ale předpokládám, že asi hodnotnější jsou pak ty historické, pokud se povede dobová autenticita.

každopádně je moc pěkně provedený i ten podstavec a doplňky..

nemáš i nějaké draky? pokud ano, vyfotíš?
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
ty vousy a sníh u toho prvního - to je dokonalost..

i ostatní jsou perfektního provedení..
 
Nahoru