• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k soutěži

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
halloween-3.jpg
Vážení uživatelé DK fóra,

zde je prostor pro Vaše názory a dotazy k nové soutěži. Rozhodně sem nevkládejte své soutěžní práce - pro ty si založte samostatné vlákno.

614686647eeb13b53d6c0ac4464a7e56.gif
Váš DK tým
 

Deleted User - 4022406

Guest
Jak dlouho většinou trvá vyhodnocení soutěží?
 

DeletedUser38715

Guest
Asi tak dlouho jak já dostanu PB za speed kolo ?:) už je tomu snad 1,5 týdne a nic:)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
200
Ahoj, tohle sem nepatří :)

Jinak ti odpovím, aby ses neptal všude možně.
Výhry za speed kola se odesílají do 14 dnů.
Pokud by se tak nestalo, kontaktuj support.
Upozorňuji, pokud jsi byl první a byl jsi taky zabanován, tak nárok na výhru nemáš.
 

DeletedUser38715

Guest
Ouu děkují za ocenění, to jsem ani nedoufala, to dodá inspirací do dalších soutěží.:)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tentokrát bylo opravdu těžké vybrat vítěze, bylo zde opravdu spoustu hezkých kmenových log! Snad se nám podařilo vybrat ty nejlepší, gratulace vítězům! :Yes
 

DeletedUser40463

Guest
Oh, Umuhumunapuapua velice děkovat Dobrá Divoká Kmen, já si na velká tržnice koupit spousta zlatých kroužků do nosu a do uší. Umu pak být velká náčelník na velká tržnice a holky na něj potutelně mrkat. Oh díky, díky... (Sorry, ale musel jsem to tak napsal, nemohl jsem odolat. Díky :) )
 
Nahoru