• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k soutěži

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Woo Woo, ty si myslíš, že když jsem byl v DK týmu, že se musím zastávat?
Ne nemusím se zastávat, ale ty se tu pořád dohaduješ ohledně pravidel soutěže apod.

Tohle nemá žádnou spojitost s tím, že jsem byl v DK týmu.. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Soutěž vyhodnotí Vaši příznivci zaregistrovaní na DK fóru tím, že za Váš příspěvek poděkují.
DK Tým si však vyhrazuje právo upravit podmínky soutěže během jejího trvání, nebo ji zrušit, kdyby byla zneužita k projevům, které na tomto fóru nejsou povoleny.

Žádné časové omezení v odstavci o způsobu hodnocení soutěže není uvedeno. Pokud by končilo s dnem konce možnosti vkládat soutěžní příspěvky, bylo by tam upozornění na časové omezení. Každá soutěž má dvě části - část soutěžní - která je vymezena datem zahájení a datem ukončení pro vkládání soutěžních příspěvků, a informaci o způsobu vyhodnocení soutěže. U způsobu hodnocení nikdy není uveden žádný konkrétní časový údaj - ten bývá jen u hlasování formou ankety, kdy se nastavuje přímo v anketě, na jak dlouho je anketa otevřena. Z logiky věci - zodpovědně rozhodnout, co je nejlepší, je možné až tehdy, kdy jsou známy všechny soutěžní příspěvky.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Máte v DK týmu interní pravidlo, děkovat si na svoje příspěvky?

Napsal jsi konec soutěže, kdyby to byl konec vkládání příspěvků, bylo by to specifikováno, ale je tam napsáno konec soutěže. To mi prostě nevyvrátíš, že po konci soutěže ještě soutěž probíhá, prostě jen plácáš čím dál větší nesmysly.

Ale jsem rád, že se konečně snažíte ty vaše pravidla aspoň nějak ohýbat. Takže kdy se dočkáme vyhodnocení soutěže? Ne konce soutěže, protože očividně nechápete ten pojem. V roce 2030? Protože není specifikováno?
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
v DK týmu interní pravidlo, děkovat si na svoje příspěvky?
Ahoj, zdravím.
Nikoli, nemáme. Poděkuji tam, kde mi odpověď dává smysl.
Doteď jsem nepochopila, O ČEM se dohaduješ. Datum na vložení příspěvků byl dán, a s ukončením tohoto mohli hráči ještě děkovat svým favoritům.
Oki, příště napíšeme /příspěvky vkládejte do...., hlasujte o nich do...../
Budeš spokojen?
:Dwarf
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Zamest si před svým prahem, biblosko. Noo, je vidět, že chybu neuznate i kdyby trakaře padaly.
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
:FacepalmViz o příspěvek výše. Je to marný... atd.
Poslyš, co to už nechat být? ;)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Bože, buď rád, že jsi na 2 místě, já tě chlape prostě nechápu, zameť si sám před svým prahem, a pak něco prosím říkej...
 
Nahoru