• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse ke grafické soutěži

DeletedUser36482

Guest
Takto si to představuju já :-D

Kam to mám dát ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36483

Guest
Kam??

Chcu se zeptat kam mám, dat ten obrázek??Předem DÍKY :)
 

DeletedUser36485

Guest
otázka

Chtěla bych se zeptat jestli to musí být v nějakém tom grafickém programu, nebo by bylo možné to nakreslit jen pomocí tužky, pastelek, atd.. a poté to jen nějak vyfotit a zveřejnit..
 

DeletedUser36345

Guest
odpovědi a otázky

No co se týče toho programu si myslím, že ano! Mělo by to být v nějakém programu, ale zároveň tu ta možnost je! A to taková, že si obrázek smíme nakreslit i vlastnoručně, pak to ale vyfoť!

Mimochodem také nevím kam to mám odeslat, popřípadně nahrát! Tak už nám pomocte vy kteří to víte!!! PLS:shout
 

DeletedUser36482

Guest
:-/

já mám hotovou zatím skicu ale snad to stihnu dokoncit dnes
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Téma, kam bude možné ukládat práce je připraveno, ale moje moderátorské pravomoci mi neumožňují ho vytvořit jako hlavní téma, abyste mohli své práce ukládat do samostatných podtémat a ne jen jako odpovědi. Takže prosím o chvilku strpení, zatím si své práce uschovejte.

Práce pro tým je dobrovolná, bližší podrobnosti se dozví až vítěz soutěže. V životě není možné přepočítávat vše jen na finanční výhodnost ...
 

DeletedUser

Guest
Schrnutí

Ahoj takže já se omlouvám já to trochu nepochopil. Proto tu schrnu to co sem pochopil a vy mě pak opravte jo?
Takže Grafická soutěž... Za úkol je si pohrát z grafikou a v jakémkoliv programu vytvořit vlastní obrázek.
A můžu ho namalovat i rukou na papír a pak vyfotit a vložit do počítače. Akorát sem ještě nepochopil kdybych to dělal např. v malování tak v jakém to mám uložit formátu (např. jpg, jpeg, mkv atd...)? Jo a ještě kdyby se něco podělalo ve vesmíru nebo někde... :D a já bych vyhrál tak první cenu máte místo grafika DK že? A kdybych tu funkci nechtěl tak mi hlavu neuříznete že ne?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
S pozdravem a přáním pěkného dne Michalrss2
 

DeletedUser36482

Guest
Ahoj takže já se omlouvám já to trochu nepochopil. Proto tu schrnu to co sem pochopil a vy mě pak opravte jo?
Takže Grafická soutěž... Za úkol je si pohrát z grafikou a v jakémkoliv programu vytvořit vlastní obrázek.
A můžu ho namalovat i rukou na papír a pak vyfotit a vložit do počítače. Akorát sem ještě nepochopil kdybych to dělal např. v malování tak v jakém to mám uložit formátu (např. jpg, jpeg, mkv atd...)? Jo a ještě kdyby se něco podělalo ve vesmíru nebo někde... :D a já bych vyhrál tak první cenu máte místo grafika DK že? A kdybych tu funkci nechtěl tak mi hlavu neuříznete že ne?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
S pozdravem a přáním pěkného dne Michalrss2


Hochu ty ses Pacient :DDDDDDDD
 
Nahoru