• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia k grafický balíčkom

DeletedUser

Guest
Problém

Zdravím.
Mám problém s grafickým balíčkem. Moc se v nich nevyznám, ale dělám to tak, jak je to v návodu.
Když tam vložím tu cestu, tak vše funguje jak má, ale náhled na vesnici zůstane stejný jak předtím.
Poraďte prosím. Díky.
 

DeletedUser

Guest
Vedel by mi niekto povedať čo treba ovládať ak by som chel vytvoriť grafický balíček ? :)
 

DeletedUser32568

Guest
tak pokud by jsi jenom chtěl měnit vesničku a mapu tak stačí grafiku (a to celkem dobře protože budovy maj celkem dost pitomý okraje :)) a pokud by jsi chtěl zase měnit vzhled DK tak musíš ovládat CSS :)
 

DeletedUser34582

Guest
Aj keď nepredpokladám, že sa dostanem k odpovedi, ale mám otázku :)
V prípade, že chce človek meniť iba náhľad dediny... do grafického balíčka sa dáva odkaz na grafiku, kde obrázky uložím... grafický balíček si automatický vyhľadá obrázky s rovnakým názvom ? Okrem tých čo sú napísané v CSS ?

PRedpokladám, že jediný, kto mi bude vedieť odpovedať bude Pupik :D ale chcem Vám dať šancu ukázať sa :D
 

DeletedUser

Guest
Nikdo neodpoví? Minimálně jeden člověk by to tu měl vědět. Přinejhorším to drektovi napíšu do zprávy.
 
Nahoru