• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia k magazínu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31794

Guest
Všichni co tu situaci na s22 sledovali. tak vědí jaké zmatky a chaos tam s tím byl. Také si ale všichni pamatují, že se nám Angelíno velmi zdvořile omluvil a snažil se vysvětlit velmi podrobně, co se vlastně stalo. Ale to už si zřejmě nepamatuješ. Stejně jako si už asi nepamatuješ, že jsi tam psal, že o žádné kompenzace nestojíš. Tak si ti to dovoluji připomenout. Vážně by mě zajímalo co vlastně chceš? Očekáváš, snad že ti u dveří zazvoní zástupci Inno a dají ti puget a bonboniéru, aby jsi jim laskavě odpustil? Nebo si tu jen pěstuješ svoje maličkaté bolístky a osobní křivdičky? Buď trošku shovívavý a velkorysý k chybám a nedostatkům ostatních Supermane.;)

jen sem reagoval na angelina abych si poslal ticket.a ze jich bylo ale ani v jedne omluva za zkazenou hru.Jen me vytaci kdyz se nekdo porad z neceho vymlouva a neprizna svoji chybu natoz nalezite nereagoval vyjadrenim,omluvou.proste tak jak se to ma a ve slusne firme dela.Moje zivotni heslo je ze kdyz neco delam tak poradne.a co se tyce toho vysvetleni a oznameni prislo trochu pozde,nemyslis?jak dlouho trva se lognout na svet a presvedcit se o tom na vlastni kuzi kdyz uz prehlizim varovani od jinych?asi sem narocnej ale pokud by mi nekdo zkazil praci za x hodin a jeste to bral na lehkou vahu tak to mi je proti srsti.Pak se nikdo nemuze divit ze se na dk loguje porad min a min hracu.
 

DeletedUser

Guest
Jak jsem psal, byl to chaos. Nevím jestli to bylo pozdě, nebo ne. Podle mě došlo k chybě v nastavení programu. A to se mohlo opravdu dost dlouho hledat. Přeci jenom je to kvantum textu ke kontrole. A v takovém případě psát "Asi s tím něco je, možná, ale mi nevíme jestli opravdu ano, nicméně se preventivně omlouváme" je asi blbost. Nevím jak to myslíš se lognout. Osobně nemám představu co DKteameři ze své funkce nohou vidět nebo ne. Ale tohle vidět nejspíš nemohli, když nás žádali o výpisy. A registrovat se jako hráči je asi nesmysl. Takových hlášení může být i několik za měsíc na různých světech. A protože by se registrovali jen aby se jukli, tak by se příště museli registrovat znovu. To by ovšem vyžadovalo nový mail. A za nějakou dobu by DKteameři byli majiteli nejvíce mailů v Evropě. A v neposlední řadě se obávám, že si trošku pleteš pojmy. Hrát DK je zábava (většinou), ale rozhodně ne práce. Ale chápu jak to myslíš. Kdybych lepil domeček z párátek a někdo mi ho v půlce stavby rozšlápl, asi by mě to taky dost vytočilo. Ale jen do chvíle než bych si uvědomil, že jsem jen lepil domeček z párátek a hlavním cílem té činnosti bylo zabít čas a možná se i trošku bavit.;)
 

DeletedUser31794

Guest
Vydet vypis z 8:20 kde neni vyplej nocak je asi padnej duvod na to aby se z toho dalo zjistit ze neco neni v poradku.Kdyz to posle vic lidi v ticketu je jasne ze jde o systemovou chybu a sednu ke compu,napisu jednu veticku s omluvou a duvodnym podezrenim ze se muze vyskytnout tato chyba aby i ostatni s tim mohli pocitat.A ne se za 14 dni ozvat ze tedy chyba byla.a to teprve na konci to angelino omluvil.mezi tim tam bylo dost prispevku lidi ze supportu a kazdej si mohl precist jak se vyjadrovali.Jaktoze si vubec dovolujeme stezovat a my za nic nemuzem.myslim ze ty sam sis toho taky vsiml.to tema je smazane nebo sem slepej a nenasel sem ho.

po teto zkusenosti uz si servitky brat nebudu a vse reknu hezky od plic.vim ze 200 pu je za malo penez,ale kdyz je takto poskozeno 1000 lidi uz to stoji za to.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Mně se také nelíbí.... Tvé vyjadřování a také jsem ticho.
Jen mi někdo prosím vysvětlete, co má magazín společného s nočním bonusem na sv. 22 a proč jste se tedy neozvali už tehdy, ale zřejmě z nudy to vytáhnete na světlo až teď ? To už vám docházejí nápady na konverzační témata ?
 

DeletedUser

Guest
Vôbec nestíham, takže skôr až v pondelok, mrzí ma to. :(

Myslím, že kdyby byla zveřejněna pouze informace, že se porouchal pc, tak by byl klid :))
Ale 17.9. vudcaa opravdu uvádí důvod "nedostatek času" :)

Já si práce lidí, kteří na magazínu pracují, cením ;-))
Ale čtenáři se těší na nové číslo, a pokud je opakovaně oddalováno jeho vydání (a navíc s různými důvody)...pak chápu i to..že někteří trošku remcají ;-)
 

DeletedUser33479

Guest
Mně se také nelíbí.... Tvé vyjadřování a také jsem ticho.
Jen mi někdo prosím vysvětlete, co má magazín společného s nočním bonusem na sv. 22 a proč jste se tedy neozvali už tehdy, ale zřejmě z nudy to vytáhnete na světlo až teď ? To už vám docházejí nápady na konverzační témata ?

jo docháázejí,prootže když to vytáhneme a řekneme jak to má být někdo to smaže,prtože ho to pošpiňuje .. byla tu debata o tom ,ale někomu se to nelíbilo s pravomocema ..

myslíš,že jen nám ?? Forum je živé,že nestíhám číst .. Moderátři tu vše snažou a jen všechny varujou tak jak pak má vzniknout nějaka konverzace ?
 

DeletedUser

Guest
Mně se také nelíbí.... Tvé vyjadřování a také jsem ticho.
Jen mi někdo prosím vysvětlete, co má magazín společného s nočním bonusem na sv. 22 a proč jste se tedy neozvali už tehdy, ale zřejmě z nudy to vytáhnete na světlo až teď ? To už vám docházejí nápady na konverzační témata ?
ohledně nb na S22 to joshua vytáhl snad hodinu po tom co si rozbil armádu po 8mé protože byl nb .. postupem času si tam takhle rozbilo armádu stovky hráčů kteří psali tickety co se děje + někteří sem do fóra. Nejdřív to veřejně oznámili na foru a dozvěděli se to hráči, kteří už to věděli a po nějaké době to tedy napsali hromadně na S22 (cca 14 dní po tom co to xxx lidí vědělo ale dalších xxx si zbytečně níčilo armády) .. den na to bylo vše opraveno.

třeba já jsem napsal ticket a odpověděli mi po 3 dnech odkazem na toto forum.

btw.. co má společné magazín a S22 nb nevím, ale alespoň je o čem konverzovat.
 

DeletedUser5389

Guest
joshua grey:

Měli bys Vudcovi líbat nohy, že pro vás vůbec magazín vydává a ne jen pyskovat za zpoždění, jelikož tim dosáhneš maximálně toho, že mu tu práci zhusíš. Opravdu nikdo z vás netuší, kolik je toho třeba, aby číslo vyšlo a kolik jen to blbý vkládání článků zabere času.
Vydávání magazínu není žádná povinnost DK Teamu, je to jen bonus na zpříjemnění této hry a tak ho tak ber...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru