• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia k magazínu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ty jsi také zálohuješ veškerá data na externí hdd ?
Já tedy osobně ne a řekl bych že to nedělá hodně velká většina lidí.
 

DeletedUser

Guest
Já si zase myslím že v emailu nebyl hotový koncept a ostatní data, kromě článků .)
 

DeletedUser4673

Guest
Nezálohuju, protože je nijak nutně nepotřebuju a když mi chcípne noťas tak se nic nestane. ;) Ale tohle je trochu jiný případ to musíš sám uznat. :)

No to je jedno, stalo se, tak snad mu ten jeho stroj dají brzy do pořádku.
 

DeletedUser

Guest
veškerá data ne ale ty důležitá nebo ta která bych měl umístit veřejně pro jistotu ano ..
navíc pro příště by vudcaa mohl udělat alespoň 2 kopie které by poslal lidem kteří mají též možnost vydat magazín (pokud nikdo takový není tak si může sehnat lidi .. myslím že se najde někdo komu vudca věří).

edit: aby magazín "vedlo" víc lidí než jen jeden
 

DeletedUser

Guest
Nebo používat online editor. To je úplně šumák, protože když se něco rozbít má, tak se to rozbije :)
 

DeletedUser

Guest
Já zálohuju fotky,videa z výletu na externí disk hned jak to dám dp pc. Protože se mi už párkrát stalo,že odešel disk a mohl jsem mít data pryč...
 

DeletedUser

Guest
Kamarádovi shořel externí HDD i s PC :) Jaké je pak řešení? Koupit si záložní disk záložního disku :-O

Nikdo zkrátka není dokonalý, ale kritika je v každém :)
 

DeletedUser

Guest
to víš no, vždyť oni počkaj .. stejně článek o S18 bude stát za houby jako v minulém díle takže se nemám na co těšit

jasne,budem se tu klanet a lezt do zadnic jako ty za nejakej casak.Nerikam ze vudca se nesnazi a nedela to dobre.Ale mas tu krasnej priklad jak je tezke napsat dve vety natoz nekolik desitek vet a mraky vymluv k tomu.Hold sem porad nastvanej za zkazeni jednoho sveta a nepostaveni se k tomu celem ze strany supportu.A je skoda ze se nedochoval topic na to nebot tam byli dobre arogantni vety supporteru.Pak se odviji i vse ostatni.Zato bany litaji hned a i kolikrat za blbosti

neviem či dostanem za to ban .............keby si niečo povedal také inno tak ta tam ................

kokosmane s toho si nic nerob :) Magazin kvoli posunutiu bude asi neaktualny pre viac svetov ako S18 :)

pre joshua no ak si pocul o afere na S16 tak asi vies kolko bannov nam padalo v kmeni :) Dokonca sam som ho mal 6 az 7 dni sa mi zda :) A tiez to bolo za taku hovadinu ale co uz

a pre zborka9 keby sa inno napisalo vsetko okolo banov ci supportu tak neverim tomu ze by sa len necinne pozerali lebo pracou supportu je si overit si tickety i ked to len 1 hrac nahlasuje.

Ps: Spravu len precitajte ale nereagujte :):D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru