• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia k súťaži: Kmenový halloween

DeletedUser16561

Guest
gys23.gif


Vážení užívatelia fóra :hi,

V tejto téme môžete voľne diskutovať k súťaži.

S priateľským pozdravom Dk tím.​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Americký Halloween na českém DK fóru německé firmy? :shock
Tomu říkám formace novodobé historie kultury koruny české :king:cool
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Bylo to tam, já jsem to opravil:blush
landora1: Bohužel, už tomu tak je...
 

DeletedUser

Guest
Tak to by snad šlo ;)
[SPOIL]Věříš, že mě to také napadlo? :D[/SPOIL]

Jinak jsem pro dodržování českých tradic, protože právě ty pomalu a nenápadně upadají v zapomnění. Takový Santa například ... ten téměř vystrnadil Ježíška.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Máš pravdu, ale dušičky jsou o něčem jiném - to je spíš smutná záležitost - návštěva míst, kam se ukládají těla, která opustily duše, zatímco Halloween je o veselí a troše strašení, ale hlavně, je to svátek pro děti - tak proč se bránit tomu, rozveselit jejich tváře, něco pro ně udělat, věnovat jim podvečer v jinak tak uspěchané době, kdy na společné posezení nebo zábavu je čím dál, tím méně času.

U nás je čas na oba dny - jak na Halloween, tak na Památku zesnulých ...

[SPOIL]
venec_zmenseno.jpg
[/SPOIL]


A kdo by z okolí Kladna chtěl přijít pro inspiraci na komiks - letošní Tuháňské halloweenské dvorky jsou příští týden, odkaz pošlu osobkou. ;)
 

DeletedUser

Guest
Já myslel, že se ti Anglosaští mrňousové oblékají do masek, protože duše jejich příbuzných se vracejí na svět a oni naivně doufají, že je maskou supermana oklamou a nebude poznat, že ještě mrtví nejsou a tak je ti zdeathnutí nechají na pokoji a neodnesou je sebou. Což mi tedy veselý nepřijde ani náhodou.

I když vlastně, kdyby to opravdu takhle fungovalo....:blush
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Nemám rád soutěže s obrázkama :blush
Tak přeji všem, kdo je mají rádi aby se jim to povedlo :yes
 
Nahoru