• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia, otázky k súťaži a MS

DeletedUser

Guest
Už se těším!
Konečně by mohlo dorazit větší množství hráčů z NHL, když není OH v tomto roce. Češi by mohli mít kvalitní tým, ale obavám se, že hvězdy tým nedělají (viz. OH 2010). Určitě bych na MS viděl rád Varaďu. Má zkušenosti a může odvádět skvělou praví V checking line spolu s Vašíčkem jako na MS 2005. :cool
 

DeletedUser5389

Guest
Celkem mě udivuje, že spousty hráču už tipuje nyní, vždyť ještě nevíte, kdo tam s jakým týmem pojede, ne? Podle čeho tipujete, to střílite od oka?
 

DeletedUser

Guest
Svoje tipy zákl. skupín môžu súťažiaci upravovať do 29.4.
 

DeletedUser

Guest
Celkem mě udivuje, že spousty hráču už tipuje nyní, vždyť ještě nevíte, kdo tam s jakým týmem pojede, ne? Podle čeho tipujete, to střílite od oka?

Souhlasím, zaškrknu si to do kalendáře a budu analyzovat a analyzovat :D

Zaujaly mne tipy vikitiky na nejproduktivnějšího hráče: Rolinek není a nebude nikdy ofenzivní machr. Snajpra bych u nás tipoval jednoho ze 3: Michálek, Červenka, Havlát

Bodování: Havlát, Jágr (ma svůj věk, ale spíše sbíra asistence),
 

DeletedUser24669

Guest
hele chcu se zeptat jestli kdyz ja jsem tipoval skupiny ale este sem netipoval ankety a muj blbec bracha za svuj ucet black shadow tipoval ankety ale skupiny ne?
 
Nahoru