• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia, otázky k súťaži a MS

DeletedUser34864

Guest
teď by už nikdo neměl dát gól a vyjde mi tip.. sorry hoši, měli jste to pěkně rozehrané.. :)
 

DeletedUser

Guest
Takto sme prežívali výhru nad vami v mojom meste. :yeah

[SPOIL][YOUTUBE]FZFan1d2x5I[/YOUTUBE][/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
:D To je ešte slabé :D v okolitých dedinách to žilo viac čo tie dediny maju 500 obyvateľov :D :D Ale nie srandujem takto oslavoval asi každýýý h08*h08*
 

DeletedUser34864

Guest
Gratuluju slovákům podávali jste neočekávané a tím pádem i krásné výkony..

Kdy bude vyhlášení? Mám náběh urvat nějakou cenu :)
 

DeletedUser

Guest
na tom tipování posledního kola bylo jasně vidět, jak jsou slováci zaujatí a naprosto nesoudní, když v naprostý většině tipovali ve finále vítěze slovensko, a naprosto nepřející čechům, kde zase v drtivé většině tipovali vítězství finska a ejhle ono to dopadlo přesně podle odborných a papírových předpokladů, za což jsem velice rád

slováci musíte uznat, že rusko vás jasně přehrávalo a myslím si, že kdybychom tam místo vás byli my češi, tak sehrajeme daleko důstojnější zápas než vy a rusové by nedokráčeli za vítězstvím tak snadno
 

DeletedUser

Guest
Pepíček Aláh, ty si nejaký veľmi múdry a vidieť, že stále nevieš stráviť tú prehru Čechov so Slovákmi v semifinále. Ja som Čechom bronz prial a myslím, že aj väčšina Čechov nám priala zlato, tak neviem, čo tu riešiš. :shock
 
Nahoru