• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia, otázky k súťaži a MS

DeletedUser

Guest
Také se připojuji s gratulací. Předváděli jste dobrý a učinný hokej a každá medaile má po čase velkou cenu. Rusko bylo hodně těžkým soupeřem a na šampionátu by je kdokoliv z té silnější party mohl porazit jen při shodě náhod. Samozřejmě myslím v té konzistenci jaké se mužstva předváděla na šampionátu. :hi
 

DeletedUser23979

Guest
To budu možná mít já :). Ale pokud budeš poslední, něco ti pošlu :)
 

DeletedUser

Guest
Mno, koukám se, že jsem zapomněl poblahopřat také. Ikdyž jsem Rusák a fandil jsem Rusku a Česku, tak Slovensko předvedlo opravdu dobrý výkon když se dostalo takhle daleko, ještě jednou blahopřeji..
 

DeletedUser34864

Guest
já tu mám kolem 18bodů, nějak jsem to nepočítal po finále.. :D pořád je to ale o 18 víc než drekt :D
 

DeletedUser35708

Guest
no vudca moc hezky :D bylo to fakt opravněné protože to co předvedli naši byla hruza ano je pravda že kdyby naši hrali jako se švédskem tak dame o 5 golu více ale bohužel hraje se i na to jak hrali naši a nikdo vam tu nemuže křivdit v tom vítězství a ja vam moc přál zlato i když jsem tipnul prostě rusy ale přál sem vam to a i stříbro je pro slovensko ohromný uspěch a za ten se skláním :)))


jinak kdy se tak dozvime vyhlašeni te tipovačky :D každy den sleduju jestli sem aspon nake misto ziskal :D ale mam jen 14 bodu což asi ne :D ale nejhorší nejsem :D
 
Nahoru