• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k Foto soutěži

DeletedUser30368

Guest
Top je dobrý dotaz, taky plánuji před koncem sem hodit pár zoufalých pokusů :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Konec soutěže bude během dne, nepovíme vám v kolik hodin přesně. Doporučuji neotálet příliš s vaším soutěžním dílem.
 

DeletedUser37060

Guest
a sakra... :blush

tak musím niečo veľmi rýchlo vymyslieť... :-D
 

DeletedUser33829

Guest
Já tu nemám ještě ani jeden příspěvek.:D

Kdyby nějaký kmen konal právě teď sraz a alespoň někdo z nich sledoval externí fórum a nestyděli se, tak to mají v kapse hned a konkurenci v počtu lidí těžko seženeš, to je i trochu nespravedlivé.:pardon

Přijeď do hlavního města slivovice a já Tě vyfotím.;)

Zbytek si asi na xicht maluje obličej, než se vyfotí.:D
 

DeletedUser33829

Guest
K těm podmínkám mě napadlo, že když jedna ze dvou kategoriích soutěže je originalita fotky, tak podmínka, aby všichni se dívali do fotoaparátu a zároveň šlo vidět jak na svých přístrojích hrají českou verzi DK je dost blbé.

Řekněme např. i když to neudělám, že kdybych se chtěl vyfotit na Masteru při bandy jumping, jak hraji DK. Wifi tam je, mobil mám, teoreticky by to šlo i prakticky, ale dívat se do fotoaparátu a zároveň aby šlo vidět krásně na mobil je naprosto nereálné.:pardon
 

DeletedUser37060

Guest
to súhlasím... :D je to hodne divné pravidlo...

ale na druhú stranu asi logické, aby sa nemohlo podvádzať... :D
 

DeletedUser33829

Guest
Napadlo mě několik zajímavých věcí, ale nakonec jsme se s Jollinar rozhodli, že se fotit sem nenecháme, ten FB se nelíbí mi ani jí. A jak vidím, řek každý je zvědavý jen na druhé.:blush
 
Nahoru