• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k mikulášské soutěži

DeletedUser37060

Guest
no to ti ja neviem... :D prečítal som všetky príbehu a každý je v niečom výborný ;)
túto úlohu vám vôbec nezávidím pri rozhodovaní :D :p
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No já jsem rád, že se tam objevili i zábavné příběhy, navzdory Tantalenově proroctví. :D
 

DeletedUser37060

Guest
a zas som nič nevyhral... :cry:sorry :D

gratulujem výhercom :yes:great
 

DeletedUser37060

Guest
nedá sa než súhlasiť :hi:yes

já nerád prehrávam... nemám rád prehry ale dokážem ju zniesť keď sa snažím aby som neprehral alebo keď prehrám čestne :)

budem to skúšať ďalej a pokúsim sa vytvoriť aj ten wallpaper ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Gratuluji všem výhercům, vybírat nejlepší z nejlepších bylo opravdu těžké. :hi

Jo, andýsku, správný postoj. My z jedna se přeci nevzdáváme. ;)
 

DeletedUser37060

Guest
;) aj keď nás zrazia na kolená, ale nikdy nie tak aby sme viac nemohli povstať a ísť ďalej... :) ;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já samozřejmě s výsledkem nesouhlasím, vítězný příběh nemá tak kvalitní pointu, obsahuje pravopisné chyby a nevychází dostatečně z lidské psychologie. Obávám se, že ve středověku by postavy Mikuláše, čerta i anděla působily všechny jako z jiného, nepřátelského světa, díky velké moci církve na obyvatele.
Popřípadě je možné, že lidi z DK týmu historii DK neznají. Tohle by si neuškodilo přečíst.
Ačkoli, mohlo být od začátku soutěže jasné, že nevyhraji, to koneckonců mnoha lidem vyhovuje nejvíc, tak proč hodnotit spravedlivě, že...

EDIT: Samozřejmě to beru jako důvod, proč bude lepší, když se dalších soutěží nebudu účastnit.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser38672

Guest
Tiež

ja tiež tak trochu súhlasím s tantalenom, že prvý príbeh nie je najlepší. Ale podla mňa hlavne preto, že to je také.... neoriginálne. Príbehy s takou zápletkou atď počul a čítal už každý aspoň sto krát, ale veď to je jedno. Tak či tak, blahoželám víťazom

EDIT: prečítal som si ten posledný výherný a zdalo sa mi, že má nejako málo slov... Nemalo byť náhodou rozpätie 300 + 10%? Lebo sa mi zdá, že má menej ako 270 slov. Ak to tak nie je, opravte ma.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Dolní hranice slov nebyla stanovena, jen maximální. Ta procenta mínus - to bylo jen taková Mikulášova čertovina ... ;) Takže se sledovalo jen nepřekročení 330 slov.
 
Nahoru