• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k mikulášské soutěži

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
2. Maximální délka soutěžních prací je 300 slov (s povolenou tolerancí pod nebo nad stanovenou mez 10 % ).

V tom případě třetí příběh musí být vyloučen a nahrazen jiným, protože opravdu i já to vložil do počítadla a limit to nesplňuje.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, rozpětí pro maximální délku práce. Ale minimum slov nebylo stanoveno. Takže, když je to pod 270 - nepřesahuje to maximální povolenou délku. Jen jsem v tom příspěvku opomněl napsat maximální rozpětí, ale tak, to vyplývá z celkového zadání, nepovažoval jsem za nutné to znovu zdůrazňovat.
 

DeletedUser37783

Guest
no, pride mi to trošku divné a zavádzajúce, ale tak ok
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Jedna část jednoho pravidla popírá vlastně druhou.
Abych si rýpnul - nemohlo se náhodou stát, že z těch 300 slov je povolená mez 10 %, tedy 30 slov, a je tam dána blíže nespecifikovaná tolerance? Že ono by to tak vlastně taky mohlo být... :rofl
 

DeletedUser

Guest
2. Maximální délka soutěžních prací je 300 slov (s povolenou tolerancí pod nebo nad stanovenou mez 10 % ).

Takže kdybych napsal: "Přišel čert a nežral paladina." Tím pádem už bych splňoval pravidlo pro maximální délku. :D

Takže maximáln délka může být 270 - 330. Čili slovo "pod" je tam úplně k ničemu. :D
 

DeletedUser37060

Guest
ježkove oči :shout!!

fakt nechápem čo môžete závidieť... Každú vetu musím písať a spoň 2x aby som neporušil pravidlá DK fóra, pretože to nie je normálne čo riešite...

pravidlá boli a SÚ JASNE NAPÍSANÉ, tak nechápem ake "pod nebo nad" tu riešite...
Len banda hyen sa mláti kôli takej prkotine... Jasne ukazujete čo to je demokracia :wacko...
"Za každú cenu musím nájsť dieru v Zákone, aby som zarobil"
"A budem štvať tých čo ma chránia, pretože z toho môžem viac vyťažiť"
"Bohatým beriem, chudobným kradnem!"


A ďalších 10 000 viet...


Takže kdybych napsal: "Přišel čert a nežral paladina." Tím pádem už bych splňoval pravidlo pro maximální délku. :D


máš tam 4 slová. Max je 300 (+- 10% = 30)

4 < 300
4 < 270 a súčasne 4 < 330
áno, to by bohate stačilo... :mocking
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Celé to téma se jmenovalo Mikulášské čertoviny, tak to tak berte no.

Ano, i 4 slova by byla splněním. Byl v tom takový malý chyták. Hříčka. Asi tak jako, kopa ptáků po šestáku, po čem jeden? ;)
 
Nahoru