• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k Mistrovství ČR/SR 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41592

Guest
[SPOIL]
Toto je v pravidlech:
§12) Support/cheathunters


7) Pokud hráč závažným způsobem poruší pravidla a trestem je odebrání účtu, není support oprávněn vracet případné finanční prostředky za zakoupení premiových bodů.


A toto ve VOP
§ 5 Účty



  1. 5.4 Jakožto uživatel můžeš mít na každém herním světě (dílčí oblast hry) pouze jeden účet. Ke svému účtu se můžeš přihlásit prostřednictvím stažené aplikace nebo příslušné webové stránky. Mít větší počet účtů (dále jen „vícenásobné účty“) v rámci jednoho herního světa (ať už prostřednictvím stažené mobilní aplikace nebo herního webu) je zakázáno a může být potrestáno jejich okamžitým zablokováním či mimořádným vypovězením licenčního ujednání. Jakékoli nároky z tvé strany jsou v tomto případě vyloučené.
  2. 5.5 Jakožto uživatel se zavazuješ udržovat přihlašovací údaje, hesla a přístupové údaje (dále hromadně jen „přístupové údaje“) v tajnosti a neprodleně nás informovat, pokud se dozvíš nebo se jen domníváš, že jsou známy nepovolaným třetím osobám. V takovém případě si své údaje změníš, nebo je necháš změnit nás. Vedle toho máme v takové situaci právo tvůj přístup dočasně zablokovat. Jakožto uživatel budeš moci účet znovu používat, jakmile se dle našeho posouzení vyřeší podezření ze zneužití přístupových údajů tebou nebo třetí osobou.
  3. 5.6. Pokud třetí osoba použije tvůj účet, protože se ke tvým přístupovým údajům dostala kvůli tvému pochybení, bude s tebou nakládáno, jako kdybys tak jednal(a) vědomě.
  4. 5.7 Je zakázáno používat účet jiného uživatele, pokud to pravidla hry výslovně neumožňují (např. „zastoupení během dovolené“).
  5. 5.8 Máme-li podezření, že se přístupové údaje dostaly do rukou třetí osobě, můžeme, ale nemusíme přístupové údaje bez předchozího oznámení změnit nebo účet zablokovat. O takovém jednání tě budeme neprodleně informovat a na tvou žádost ti v přiměřené době pošleme nové přístupové údaje. Tvé další nároky v důsledku přechodného zablokování účtu nebo změny přístupových údajů jsou vyloučeny .

§ 10 Doba platnosti smlouvy a vypovězení smlouvy

10.5 Máme právo na vypovězení licenčního ujednání či licenčního ujednání k prémiovým službám ze závažného důvodu obzvláště, nikoli však výlučně v případě, že

se i přes upomínku porušíš pravidla hry, zákony nebo tyto VOP

§ 12 Tvé povinnosti

12.2 Zavazuješ se řídit ustanoveními těchto VOP, respektovat návody k jednotlivých hrám a jednat dle našich pokynů a pokynů našich spolupracovníků i pomocníků. To zahrnuje pokyny administrátorů a moderátorů (Community Manager, Supporter) v herních diskuzních fórech.

Stačí si přečíst pravidla a VOP tam je vše dost jasně dané.
[/SPOIL]
Výborně děkuji za doplnění,
1) Údaje nebyly zneužity ..... zbytečná diskuze o splnomocnění, atd., jednoduše prohřešek to je, hlavně pak na turnaji.
2) To podstatné:
7) Pokud hráč závažným způsobem poruší pravidla a trestem je odebrání účtu, není support oprávněn vracet případné finanční prostředky za zakoupení premiových bodů.
Tedy tato část nijak nevylučuje odpovědost InnoGames za navrácení prostředků, pouze k tomu InnoGames neoprávnila support.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Možná by stačilo si prečíst všechno co je tu zkopírováno, ne vybrat jen tu část která se ti hodí k podpoře tvého názoru.


10.5 Máme právo na vypovězení licenčního ujednání či licenčního ujednání k prémiovým službám ze závažného důvodu obzvláště, nikoli však výlučně v případě, že

se i přes upomínku porušíš pravidla hry, zákony nebo tyto VOP
 

DeletedUser41595

Guest
Takže co sem z toho pochopil,to můžu hrát dk jenom na pc kde se zsregistruji? To mi nejde do hlavy.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
To jsi nepochopil dobře, tady jde o to že na jednom účtu nesmí hrát víc hráčů, to je podstata problému a někteří nechtějí pochopit, že to že se na jejich porušení pravidel přišlo, není vina supportu, ale jejich, ne support, ale daní hráči porušili pravidla a přišel jen zasloužený trest.
 

DeletedUser41595

Guest
Furt to nechápu asi.
To můžu mít více účtů,ale nesmím se na ně připojit jinde?
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Proč by ses nemohl připojit jinde? To ti nikdo nezakazuje, je zakázáno aby se na jednom účtě přihlašovalo více hráčů, samozřejmě je zrovna tak zakázáno mít na jednom světě, respektive v případě speedů v jednom kole více účtů, ale o tom v tuhle chvíli není řeč.
 

DeletedUser41595

Guest
Ale pochopitelně z jiné IP? To se mi na účet nemůže přihlásit ani bracha?
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Nachápu jak jsi přišel na to, že by ses nemohl přihlašovat z jiné IP adresy.
 

DeletedUser41595

Guest
Tak v tom případě nechápu už vůbec nic..ani to pro Adam dostal ban..tam byla jen závist nic víc.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Ale pochopitelně z jiné IP? To se mi na účet nemůže přihlásit ani bracha?

Na tohle jsi pavouku neodpověděl, možností jak zjistit že na jednom účtu hraje více lidí jsou jen 2, ip adresy a označení samotného počítače, ani jedno z toho nemusí dokazovat porušení pravidel, protože když na stejné ip adrese, na stejném počítači jako já za mně bude hrát brácha nebo ségra což by se mi klidně i nevědomky mohlo stát :D tak na to nikdo nepřijde.

A opačně, kiksne mi počítač půjdu na jiný, budu na cestě přihlásím se úplně odjinud, budu u kamaráda a půjčím si jeho počítač a budu se přihlašovat z jeho ip adresy atd... samozřejmně je jasné že když se adresy shodují s hráčema co už mají vlastní účet a přihlásí se na jiný tak to bije do očí a já jsem stále zastánce toho že dualy by se hrát neměli, pokud ovšem je takhle náročný speed myslím že tam je tohle pravidlo silně anachronické a upřímně nevím co měl adam dělat když se prokvalifikoval a najednou neměl na speed čas což se může zase stát rychle a nečekaně, hodit to celý za hlavu když už tomu věnoval dost času?

Vážně nechápu smysl téhle kauzy, jaká škoda nastala pro jiné lidi když místo adama hrál někdo jiný, vždyť to bylo velké finále a pokud by ho daný člověk vyhrál ukázal by že má stejné kvality jako kvalifikovaný adam, tohle bylo něco jiného než klasická hra kde by ostatní byli pokšození tím že dual účet jede nonstop, tohle byla hra na jasně daný čas a vůbec nechápu proč vadí že hrál náhradník.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru