• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k Mistrovství ČR/SR 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41595

Guest
Mě jde spíš o to, kdyby Adam nebyl soudný a hádal se do kosti,že hrál on tak jak mu dotvrdite, že za počítačem neseděl on?
Soudím z toho,že Adam sám psal,že se mu termín nehodil. Teď mimo to chtělo by to pravidla trochu obměnit. Je už přeci jen jiná doba a v dnešní době se dá udělat už snad cokoliv. Takže ban pro Adama je podle mého zbytečný. Pročetl jsem si celou diskuzi a ještě žádný admin nenapsal normální důvod banu.A když už na tom trváte,alespoň bych mu uhradil ty Pb,protože ho to taky něco stálo a to ani nemluvím o stráveném času.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
VOP jsou dané přímo od INNO a předat heslo třetí osobě je prostě zakázané, tudíž není o čem debatovat, dá se polemizovat o tom že se to vždy nezjistí, nicméně je to považováno za vážné porušení pravidel.
Chápu že se trest daným hráčům nelíbí, ale když porušují pravidla, musí počítat i s tím že za to může přijít odpovídající trest.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Víš že se nikdo nemůže bavit o ticketu či trestu s nikým jiným, než s konkrétním člověkem, kterého se daná věc týká.
 

DeletedUser41027

Guest
[SPOIL]
DK Tým má KOULE!!!

Tak teď musím DK Tým pochválit, jasná přímá volba a jsem rád, že ukázali jak to myslí, oproti jiným jazykovým mutacím, kde na nad tím přivírají oči. Tak teď je to snad poprvé, kdy jsem rád na český DK Tým a možná jeden malý malinkatý malilinkatý malilinkačitý důvod proč být rádi, že žijeme v ČR!

Hej, fakt to není sen.:dance

Za předávání hesla jsou blokace, trest, který je aplikován léta a naráz je to moc tvrdý trest? Všichni jste věděli co za to hrozí, jenže jste přesně podle toho přísloví, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.


Vidíš, chtěl jsi prémium a nemáš účet, kdo chce moc, nemá nic. A svět 40? To jsi to dlouho rozehrané neměl a stejně nedělej, že bys to dohrál. To už bych se musel začít smát.:mocking

To Negrinka:

DK Tým z toho nic nerýžuje, těm i stránka peněz může být ukradená.
A přišli jsme o elitu české komunity, už objednávám faráře na funus... jděte tam kam slunce nesvítí... pořád dokola, tak se poplácejte, jak jste ti největší borci a jak odchází mistři celého vesmíru... buď tu stejně zůstanete a jen další plácání do větru... nebo odejdete... myslíš, že zbytek bude litovat a vzpomínat? Ne, nebude.

Líbí se mi argumentace, že PB stojí peníze. Jaké peníze? Já si do kelu myslel, že speedaři přece do hry nedali ani korunu, že všechny PB vyhráli na speedech.


Tak si přečti VOP, případně napiš e-mail do Německa.:pardon

To Pajik17:

Tady není žádný pracovní vztah zaměstnavatel - zaměstnanec, to co píšeš nemá ani abstraktní souvislost s tímto, raději tu ze sebe nedělej internetového právníka.:n_o


Jak může soukromá společnost znárodňovat?:rofl Ty musíš mít IQ tak 180 minimálně. Ehm? Nebo ta jednička je tam navíc a minimálně je opačně maximálně.:pardon


Šachlíku, ještě třetí, čtvrtý, pátý... ntý účet si tu založ, ano.;)
[/SPOIL]
To ti může byt jedno ze kterého ze svých dvou účtů na fóru píšu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Řekneme tedy že nehrál Adam ale jeho kamarád . chápu že na české scéně je dual gaming zakázány aby nehrálo na účtu více hráčů byla by to nevýhoda pro ostatní hráče protože ten účet by byl pořad v provozu aby mohl pořád farmit utocit stavit atd. ale jakou nevýhodu to mělo na speedu komu to uškodilo ? Hráli tam snad 2 lidi uškodilo to někomu ? Hrál tam jeden člověk čistě bez skriptů tak proč tedy okamžité vyloučení ze hry to že hrají hráči dualy na světech nikoho vůbec nezajímá to že aspoň 2 z 10 účtů v top 10 na každém světě jsou dualisti a po tom se nikdo nepídí tak proč najednou se takhle hrotí usmrkanej hrníček a podložka a PB které Inno nic nestojí nechapu vás změnil jsem na vás názor a jak vidíte nejsem jedinej jdete sami proti sobě ...
 

DeletedUser38609

Guest
Velký klobouk dole pro moje spoluhráče ze světa 40, kteří se mě takto zastávají. To jsem opravdu nečekal a udělali jste mi neskutečnou radost chlapci ! Přeji Vám aby jste to zvládli ten svět 40 i beze mne. Jste parádní parta a máte na to, aby jste to dokázali, bylo mi ctí s vámi hrát a ted jste ukázali charakter. DÍKY MOC! :hi
 

DeletedUser41595

Guest
Ty si taky kapacita,v takhle brzkém začátku nit náskok 150 tisíc bodů jsem snad ještě neviděl. Klobouk dolů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38609

Guest
Jo a jinak jde videt jak se v CR rozdavaji bany. Hrac šachlik stejny prohresek, akorat ze on nedostal global a ja ano. Asi podle sympatie pane Kozma?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru