• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k Mistrovství ČR/SR 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41592

Guest
Možná by stačilo si prečíst všechno co je tu zkopírováno, ne vybrat jen tu část která se ti hodí k podpoře tvého názoru.


10.5 Máme právo na vypovězení licenčního ujednání či licenčního ujednání k prémiovým službám ze závažného důvodu obzvláště, nikoli však výlučně v případě, že

se i přes upomínku porušíš pravidla hry, zákony nebo tyto VOP


Toto je stále dokola, k prémiovým službám můžete službu vypovědět, PB není prémiová služba ale prémiová měna, tedy stále platí nárok na požadování investice za nevyužité služby (na Vámi vypovězené již aktivované služby - např. PÚ, se to nevztahuje).
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pochopte konečně že pravidla neurčuje support, ale INNO a v novém VOP (které tu není dlouho) je jasně dané že je duál zakázaný, jak už tu bylo napsáno ne vždy je duál prokazatelný, ale v případech kdy se prokáže je samozřejmě patřičně ohodnocen.
Přesný postup zjišťování, nikdo ze supportu neřekne ze dvou důvodů, za prvé by tím mohl hráčům poradit jak se vyhnout trestu lepším zamaskováním duálu, za druhé je zakázáno sdělovat interní záležitosti, nehledě na to, že není možné řešit trest s kýmkoli jiným než s konkrétním hráčem.
Ještě něco k férovosti hry, jak férové vám připadá, když jeden hráč prostě v době důležitého kola nemá čas, ale dodržuje pravidla, tudíž prostě nehraje, kdežto druhý by díky porušení pravidel (tím že za něj hraje někdo jiný) vyhraje, to tady podle reakcí zřejmě všem připadá naprosto v pořádku?
Místo aby dotčení uznali, porušoval jsem pravidla, přišlo se na to, tak holt mám zasloužený trest, řeší se tu jak je možné že se na to přišlo, možná je to trochu nemístné přirovnání, ale připadá mi to jako kdyby někdo obhajoval vraha tím, že u jiného se na to nepřišlo a jak je možné že druhého někdo odhalil a za vraždu potrestal, v podstatě z celé debaty vyplývá, že podle vás je podvádění a nefér hra naprosto v pořádku a support dělá velkou chybu, když se snaží odhalovat a trestat podvody a porušení pravidel, aby měli všichni rovnocenné podmínky.

P.S.: Ještě pro doplnění, srovnávání jiných herních portálů a jejich pravidel je poněkud zavádějící, každá firma má určená svoje pravidla, to je asi jako bys změnil zaměstnavatele a divil se že jsou v dané firmě jiné postupy a jiná interní pravidla než v té předchozí, nebo jak je možné že ta firma dělá úplně jiné výrobky než ta minulá.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser41027

Guest
Jo a jinak jde videt jak se v CR rozdavaji bany. Hrac šachlik stejny prohresek, akorat ze on nedostal global a ja ano. Asi podle sympatie pane Kozma?

Proto tady celou dobu říkám, ze vyloučení ze hry je nepřijatelné, protože by všichni měli mít stejný trest, tedy jako já. Kdyby mi nezáleželo na tom, kdo dostane jaký trest, tak už jsem si dávno zbalil svých 5 švestek a nikdo by me tady už nikdy neviděl. Stále doufám, ze Kozmicz prehodnoti své rozhodnutí, protože to ma byt hra, kterou se máme bavit a ne aby jsme končili znechuceni. Az zapnu notas, tak sem napisu něco co me absolutně potopí, ale zároveň možná pomůže Adamovi a Tomášovi (I am back - rovněž vyloučen pro stejnou věc - top účet na jednom ze světů), i dalším.
 

DeletedUser41027

Guest
Pochopte konečně že pravidla neurčuje support, ale INNO a v novém VOP (které tu není dlouho) je jasně dané že je duál zakázaný, jak už tu bylo napsáno ne vždy je duál prokazatelný, ale v případech kdy se prokáže je samozřejmě patřičně ohodnocen.
Přesný postup zjišťování, nikdo ze supportu neřekne ze dvou důvodů, za prvé by tím mohl hráčům poradit jak se vyhnout trestu lepším zamaskováním duálu, za druhé je zakázáno sdělovat interní záležitosti, nehledě na to, že není možné řešit trest s kýmkoli jiným než s konkrétním hráčem.
Ještě něco k férovosti hry, jak férové vám připadá, když jeden hráč prostě v době důležitého kola nemá čas, ale dodržuje pravidla, tudíž prostě nehraje, kdežto druhý by díky porušení pravidel (tím že za něj hraje někdo jiný) vyhraje, to tady podle reakcí zřejmě všem připadá naprosto v pořádku?
Místo aby dotčení uznali, porušoval jsem pravidla, přišlo se na to, tak holt mám zasloužený trest, řeší se tu jak je možné že se na to přišlo, možná je to trochu nemístné přirovnání, ale připadá mi to jako kdyby někdo obhajoval vraha tím, že u jiného se na to nepřišlo a jak je možné že druhého někdo odhalil a za vraždu potrestal, v podstatě z celé debaty vyplývá, že podle vás je podvádění a nefér hra je naprosto v pořádku a support dělá velkou chybu, když se snaží odhalovat a trestat podvody a porušení pravidel, aby měli všichni rovnocenné podmínky.

P.S.: Ještě pro doplnění, srovnávání jiných herních portálů a jejich pravidel je poněkud zavádějící, každá firma má určená svoje pravidla, to je asi jako bys změnil zaměstnavatele a divil se že jsou v dané firmě jiné postupy a jiná interní pravidla než v té předchozí, nebo jak je možné že ta firma dělá úplně jiné výrobky než ta minulá.

Nejde o to, ze by se nemělo trestat, ale jakým způsobem! Přeci jen vyloučení ze hry je v tomto pripade prostě nesmysl.
 

DeletedUser41543

Guest
Dobrá tak tedy jinak... Je tu série 10 turnajů a všech 10 turnajů odehraje jiná ip adresa ? Je tohle banovatelné? Nebo když 9 turnajů odehraje stejná a 10. turnaj odehraje jiná ip ? to je banovatelné ? Co když se na jeden účet pojí 100 různých ip to je banovatelné? Nechcete říct vaše super taktiky jak nato přicházíte, ale já jsem si na 100% jistý že nemůžete na 100% (xD) říct že za tim PC ať už to PC bylo nebo nebylo jeho, neseděl pravý uživatel... Rád bych teda kdyby tu někdo napsal, ano jsem si na 100% jistý a dám za to hlavu na špalek že na tom účtu nehrál Adam... Samozřejmě neberu v úvahu jeho přiznání... Chci vědět jestli můžete s jistotou říct bez přiznání zabanovaného že to opravdu nebyl on, máte takovou možnost? Stačí mi odpověď ano nebo ne, tím určitě nic neprozradíte a doufam v upřímnou odpověď když si tu hrajete na férovost.

EDIT: Proč sem do háje taháte furt firmy a věci z reál světa, tohle neni firma jak tu sami dokazujete protože takhle se firma opravdu nevede když se zbavujete zákazníků... A ty jiné portály to možná nedělají protože to je zkrátka při nejmenším zavádějící... A opravdu já nejsem váš zaměstnanec ale spíš zákazník co do tý hry přináší propagaci a prachy aby sme si rozuměli, né člověk co za vás tady má makat ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Určité prostředky ke zjištění jsou, omlouvám se, ale víc k tomu opravdu není možné napsat. Co se týče toho že ne vždy a v každém speed kole se tak důsledně dohlíží na veškeré prohřešky, je to vcelku logické, jednak není vždy k dispozici dostatečný počet lidí, aby se uhlídalo naprosto všechno, kdežto mistrovský turnaj je přeci jen poněkud vyjímečná záležitost, proto je samozřejmě pod větším dohledem, a v poslední řadě nikdy není odhalování prohřešků naprosto stoprocentní, takže i v případě kdy je hlídání důslednější, může se stát že některý hříšník unikne.

Pokud ti připadá zavádějící přirovnání k firmě, tak to přirovnám k pohledu zákazníka, to porovnávání různých provozovatelů her, je asi jako by se člověk divil, že v železářství se prodává něco jiného než v potravinářském obchodě.
 

DeletedUser41543

Guest
Tak opět šikovná odpověď kde se neodpoví na to na co jsem se ptal nebo došlo k nepochopení mé otázky protože sem jí napsal trošku zmateně... Tak ještě jednou, Adam dostal ban, neberu v úvahu to jestli se přiznal nebo někde prokecnul nebo bůhví co ještě... Chtěl bych vědět jestli pouze Vy a Vašemi schopnostmi/technologiemi, jste schopni zjistit že za PC na 100% nesedí pravý uživatel jinak než pomocí ip ?
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tak jsem dorazil, zapnul noťas a jdu tedy napsat něco, co mě s velkou pravděpodobností potopí, ale ostatním třeba pomůže.

Shrňme si tedy nějaké věci...

1) Každý hráč by měl hrát za jeden účet v turnaji, v případě, že někdo hraje za více účtů by měl následovat trest v podobě vyloučení z turnaje a zablokování účtu do konce speedu (už i to je myslím pro MS dostačující), nikoliv však vyloučení ze hry na všech herních světech!!

1-a) Tímto bodem se provinili - šachlik, kral skorpion, The Best Speed, Legendary Sir Suis, Adams Hahn, skulinka1.
1-b) Ze hry byli vyloučeni - skulinka1, Adams Hahn, I am Back, Wotan Grimmzahn, kral skorpion (+ jejich některé další účty a další hráči, kteří za ně případně hráli) + zřejmě The Best Speed.
1-c) Ano, mezi vyloučenými nevidíme nick můj, tedy šachlik. A důvod? Přiznal jsem se ještě předtím než jsem dostal ban, protože se mě Kozmicz ptal, zda jsem hrál za někoho jiného. Napsal jsem, že ano a napsal mu jeden nick za který jsem hrál v semifinále (avšak mimo to jsem vyhrál i čtvrtfinále za The Best Speed). Myslím si však, že by se přiznal každý kdyby měl tu možnost.
Co z toho plyne? Všichni by měli dostat stejný trest - tedy stejný jako já. Přijde mi to vůči ostatním dosti neférové.
Tolik tedy první bod k zamyšlení.
2) Na turnaji bylo zakázáno spolupracovat, pokud by se prokázalo, že některý z hráčů spolupracuje, tak bude ihned diskvalifikován.

2-a) Je pěkné, že to bylo napsáno v pravidlech turnaje, ale pohlídáno to nebylo vůbec!
2-b) Je sice pěkné, že píšete, že nejdůležitější kolo, tedy finále, bylo pohlídáno výborně, ale co naplat, když se celou dobu spolupracovalo? Nechci nikoho jmenovat, proto vše vezmu na sebe a vyjmenuji věci co jsem udělal já (avšak spolupracovali všichni - o tom žádná. Takže například jsem dával některým hráčům časy dopadů útoků protivníků, útočili jsme organizovaně, celou dobu jsme všichni věděli co má kdo za armádu, v semifinále jsem dokonce zásoboval surovinami některé hráče, abych vyřadil hráče, které jsem nechtěl ve finále. Takto to dělali všichni a vy tu napíšete, že nejdůležitější kolo bylo pohlídáno, to je k ničemu, když se vše důležité odehrálo již v průběhu turnaje. :)
Myslím si, že toto bylo pro turnaj mnohem důležitějším faktorem než že někdo hrál za někoho, přeci jen rozhodovalo se spoluprací. A co myslíte, následovalo by za toto vyloučení ze hry? Myslím, že ne, i proto jsou zadané tresty příliš vysoké.
Tolik druhý bod k zamyšlení.

Předpokládám, že bude následovat mé vyloučení ze hry, i když to nebude příjemné, ale radši odejdu se ctí než abych v tom nechal kamarády vykoupat samotné. :)

Jeden za všechny, všichni za jednoho... Bojujte dál, máte pravdu! :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Tak opět šikovná odpověď kde se neodpoví na to na co jsem se ptal nebo došlo k nepochopení mé otázky protože sem jí napsal trošku zmateně... Tak ještě jednou, Adam dostal ban, neberu v úvahu to jestli se přiznal nebo někde prokecnul nebo bůhví co ještě... Chtěl bych vědět jestli pouze Vy a Vašemi schopnostmi/technologiemi, jste schopni zjistit že za PC na 100% nesedí pravý uživatel jinak než pomocí ip ?

Jak jsem už psal určité prostředky jsou, víc to opravdu není možné upřesňovat.

Šachlíku, ono o tom to právě je, když se někdo poctivě přizná a uzná svoji chybu, místo aby vyřvával jak je neoprávněně trestaný, většinou se potom dá jednat o nějakém kompromisu a mírnějším trestu, jsme lidi a lidi prostě chyby dělají, otázka ovšem je jak se k tomu dotyčný postaví, pokud se k tomu člověk postaví jako chlap "ano udělal jsem chybu trest si zasloužím, ale prosím o shovívavost" dá se o tom jednat.
Pokud ovšem ze své chyby pouze obviňuje všechny ostatní a podle svého názoru nespravedliví systém, těžko se něčeho domůže.
 
Naposledy upraveno:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Adam se zde přiznal, ale mírnější trest nepřišel. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru