• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
Súťaž sa mi nepááááááááči :( myslím, že tituly sú super aké sú :D ale určite nikto nezdieľa tento názor, ale neva, chcel som to zo seba iba vypustiť :D
 

DeletedUser

Guest
Jsou pěkný, budou hezčí, doufám :D

Horší je že jeden vypadl a není záloha :(
 

DeletedUser30368

Guest
Mne taky přijdou dobré :)...zkusím, ale nějaké udělat...ještě by to chtělo udělat další stupně za příspěvky...nechci pořád stejný titul :D
 

DeletedUser

Guest
Jsou uloženy na externím serveru a zmizel, ale teď koukám byl to asi jen výpadek serveru, už je tu zas :D
 

DeletedUser34582

Guest
Bordel muhehehe :D ale tak nech si ľudia pokreslia a vy nám necháte staré :D a budete mať ešte záložné :D
 

DeletedUser35035

Guest
Myslím, že něco takového tady už bylo.

Frendly tady přidával zajímavé ukázky a zapojil se myslím i Pupík. Ale co se toho týče, tituly jsou pěkné ale na SKDK jsou hezčí, propracovanejší a zajímavější. V grafice jsem absolútny looser, takže budu jen komentovat ;)
 

DeletedUser

Guest
Ranky by se daly vymyslet krásné, ale jakmile tam má být dk tématika, tak je to v pytli. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru