• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
[SPOIL]
Ok, konec, nehodlám se s vámi hádat do nekonečna. Nikam tahle hádka nevede.

Nejspíš si všechny vaše příspěvky vykládám špatně a jsem tady ten nejblbější, kam mám vrátit cenu?

Už mě nebaví si psát vlastně o ničem, od samého začátku mi nešlo o přepracování výsledků.

Chápu tvůj názor pavouk123 a jak se k tomu stavíš.

Jen zadání bylo takové jaké bylo.

Chápu jej, ale neakceptuji ho.

Kritizovat mě můžete, a pokud někoho krizitujete, tak musíte počítat s tím, že se k tomu může vyjádřit.

To je asi tak všechno co jsem chtěl napsat.


[/SPOIL]

Já se s tebou rozhodně nechtěl hádat, jen jsem považoval za slušnost, se po tvém vyjádření pokusit vysvětlit svůj osobní náhled a zdůvodnit co mohlo zapříčinit jiné umístění, než jsi za daných okolností očekával, to už se holt tak stává že člověk nedopadne tak jak by sám chtěl.
 

DeletedUser37060

Guest
"už se holt tak stává že člověk nedopadne tak jak by sám chtěl."

o tom by sme mohli viesť dlhé debaty... :cry :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Gratuluji vítězům, jak jste si určitě již všimli, body už máte na svých herních účtech, tak si je užijte naplno. :hi

Petr1: Ty jsi splnil podmínky soutěže, byl jsi do soutěže zařazen stejně jako ostatní soutěžící. Nikdy nepíši své názory, které dílo se mi nejvíce líbilo a které ne, ovšem tentokrát udělám vyjímku. Tvůj banner se mi osobně líbil nejvíc, ale zohlednil jsem také to, že jsi použil motiv z Tribal Wars 2, čímž tedy trochu už pleteme do banneru více her, v konečném součtu jsi tedy nebyl můj hlavní favorit, ale i tak ses určitě umístil v tak velké konkurenci pěkných děl na velice dobrém místě.

Vítězné 3 bannery jsem poslal na ukázku vývojářům do firmy InnoGames, velice se jim líbili. Nejvíce se pozastavili právě nad bannerem s motivem TW2 a ptali se mě, zda vím, že je to propletené s jinou hrou. Nevadí jim to, ale přišlo jim to vtipné... :)
 
Nahoru