• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěžím

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Kdy budou odeslány odměny za předešlou soutěž?
 

DeletedUser

Guest
Chybička se vloudila, nicméně dnes byly odměny odeslány.
Tantalena musí nahlásit aktivní herní nick.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Chce to znova začít uvádět výsledky s odkazy na díla :(
 

DeletedUser40852

Guest
Protože už v čarodějnickém vlákně nejde odpovědět, rád bych reagoval na příspěvek Haruanornora. Podle mě, záleží na fantazii autora a záleží jen na něm, co ve svém soutěžním příspěvku napíše a čím bude například ničit upíry.
Takže Shedde, pokud chceš neustále někoho opravovat a cpát do soutěžního koutku i Babiše apod. tak se prosím nauč pravopis. Ve svém posledním příspěvku jsi napsal slovo splodit a takové slovo neexistuje. Vždy se píše zplodit. Takže raději než neustále poučovat ostatní, co mají psát, a pak se vztekat, že tobě nemá kdo co určovat co máš nebo nemáš psát, se vrať na základní školu a zopakuj si, kde se píše s a kde z.
 

DeletedUser33829

Guest
Debata byla o kříži, o smybolech, o kultuře, o náboženství... Jestli k těmto příspěvkům je to co jsi napsal vše, tak to je hodně nízká laťka.
O pravopise debata nebyla, byla o úplně jiných tématech na která nereaguješ, snad nejsou pro tebe těžká na pochopení? Co se divit typický rasty.tom.
Na slovo zplodit nepotřebuji Tebe ani se vracet do školy (Ty bys musel jít už rovnou do školky na mluvení:cool:) a třeba tam mám i více chyb a je mi to naprosto jedno, myšlenky, které jsem chtěl sdělit jsem sdělil, to byla pointa, která Ti utekla, takže typický off topic s "devalvací" hodnot. Autor příspěvku napsal ve svém díle "spocený", také napsal "těla netvorů padali" (tady se ani nejedná o chybu i/y) a jestli si dobře pamatuji, tak mu tam chybí někde i čárky nad samohláskami u přídavných jmen. Nic z toho jsem doteď nekomentoval, ba jsem jej za samotný text pochválil, resp. napsal dvakrát, že to tu má nejlepší. Takže Tvůj komentář o pravopise svědčí, že ve svém rýpání se už nemáš čeho chytnout, pak svědčí o tom, jak si zase vybíráš co jen chceš a jen proti mně a za třetí, že máš mindráky z toho, že jsem se Tobě smál za pravopis, tak prostě co na to říct jiného, než že kozel se tu pasoval do role zahradníka. Stejná hodnota jako když Lojza před televizí říká, jak se má hrát fotbal a po nevydařené přihrávce by posílal fotbalistu zpět k žákům.:D Ani se nestydíš poučovat o pravopise, potom všem co Ty jsi zplodil za gramatické výtvory.

Babiš sem, Babiš tam. Já si o něm budu psát, kde budu chtít, dokud z toho nedostaneš žaludeční vředy.:p Tantalena o něm také tady na fóru v minulosti psal, jeho jsi tenkrát ale nekomentoval.

Jak bude ničit upíry, tak o tom také nebyla řeč.:/Ale věřím, že kdyby je ničil jadernými hlavicemi roku 1238, tak by to byla také fantazie autora a jistě bys to obhajoval stejně.:D Svědčí to jenom o jedné věci, která už tu byla také diskutována, že kdejaká blbost je zamaskována za originalitu autora. Tady nejde o autora, nejde tu ani o tuto soutěž. Když to někdo přepálí na celé čáře, tak se mu to nechá, ale budete tu kroutit hlavou, když je to hlubší nesmysl, tak je to fantazie autora. Je to podstatné, protože to má vliv i na hodnocení těch děl, první nebude mít šanci vyhrát, u druhého to nebude vadit, takže sami vyhodnocovatelé si to budou posuzovat při hodnocení nestejně, ale obhajovat veřejně stejně. Teď i lituji, že jsem nějakou hloupost třeba s jadernými hlavicemi nenapsal, protože nikdo by Ti nevěřil, že bys to obhajoval stejně, ale to už bys měl zase nějakou svoji rádoby inteligentní poznámku vůči mě, že se mám vrátit do dějepisu zase, když umisťuji jaderné hlavice do 13. století. Ale tak nevadí, že jsem to nenapsal, za ty roky tu už jsou desítky jiných situací a důkazů, jak si protiřečíš.:cool:

Na myšlenkové proudy řešené v tom topicu jsi nenavázal, k soutěži jsi se vyjdářil jen na okraj, abys dal legitimitu, že Tvůj příspěvek jako že je k soutěži, i když záměr je úplně jiný. Chodíš pozdě, neumíš se nadále vyjadřovat, jen chceš zase rýpat a shazovat debatu. Ještě že ten topic je už fakt uzavřen, aspoň to tam nemáš šanci prznit.:Good
 

DeletedUser40852

Guest
Bla, bla, bla, nic jiného z tebe zase nevypadlo. Jak je vidět, neumíš nikdy přiznat chybu. Zase to jen okecáváš svými nesmysly a výmysly. A co jsem pročetl na fóru příspěvky z let minulých, tak tě na tvoji namyšlenost upozorňovalo hodně jiných hráčů. Ale je to marný, je to marný, je to marný.
 

DeletedUser40852

Guest
...že myšlenky které zde prezentuješ nevznikli ... tohle jsi Shedde taky napsal ty. Fakt pravopis ovládáš:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru