• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěžím

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Na to bych ti něco řekl, ale byl jsem veden k tomu, nemluvit sprostě, takže neřeknu nic.
 

DeletedUser

Guest
Příznej, že to děláš složitý, kdo by chtěl animovaný pozadí? Už 2x mě shořelo PC a kvůli nenávisti k wallu ho nenechám shořet :D Nehledě na to, že animovaný pozadí je pěkně hnusný :)
 

DeletedUser

Guest
Doteď jsem měl pocit, že zúčastňovat se soutěží na tomhle fóru nemá cenu. Teď už ten pocit nemám. Teď už totiž vím, že je to totálně k ničemu. Uznávám, máte právo si ty pravidla změnit, ale něco to říká o vašem přístupu k tomu.

Soutěžit nemusíš když nechceš, nucen nejsi a pravidla se nezměnili, jsou pořád stejná, pouze se doplnili o chybějící věc .)
 

DeletedUser

Guest
Vůůůbec se nezměnily. Rofl, :rofl ty umíš pobavit. To je asi něco jako duch hry.
 

DeletedUser

Guest
Johne beru Tě jako inteligentního člověka, co pozná změnu a doplnění.

Změna by byla pokud by se něco změnilo, což se nezměnilo.
Doplnění je dopsání chybějící informace, což se stalo.

Opakuju pokud nechces soutěžit, nesoutěž nikdo Tě nenutí a Tvé výpady jsou pak bezpředmětné.
 

DeletedUser

Guest
Johndere, naposledy som ťa videl asi pred 3 rokmi, keď som ešte hral DK (heh, to sme si ešte skype-ovali, kým sme sa navzájom neblokli :D), ale vôbec si sa nezmenil. Stále do všetkého rýpeš, hľadáš chyby, ale na seba sa nikdy nepozrieš. A taký budeš stále. Ľutujem ťa, John.
 

DeletedUser32203

Guest
dotaz

nechci nějak prudit ale kdy se dozvíme kdo tedy vyhrál? :pardon
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru