• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěžím

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Obrázků můžeš dát do svého vlákna formou dalších odpovědí kolik chceš, odměna se však váže k hernímu jménu, ne k počtu obrázků.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pozor, pozor, přečti si pozorně zadání, za obrázek zde odměnu nezískáš, ani se nezúčastníš losování. Naprav to.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Podle zadání:
V soutěžní sekci založte své vlastní vlákno s názvem Vašeho příběhu.

Soutěžní sekce je ta, kde je uvedeno zadání.
 

smuffi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Nevím kde to najít, tak se zeptám. Hraji s přítelem, na hře máme zadáno sdílení IP, ale co tady na fóru? Můžeme se soutěží zúčastnit oba, nebo jen jeden na soutěž? Zatím jsme se teda zúčastnili jeden na soutěž, bo jsem si dřív četla něco... Ale už to nemůžu najít. :D Děkuju.
smuffi
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
soutěže jsou na jméno - nick osoby , a s hrou nesouvisí, ani s IP. Možno se přihlásit i kdekoliv jinde na IP a odeslat soutěž. Ještě at potvrdí prosím Biblos správnost mého názoru :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Není to úplně přesná odpověď. Nyní hráči nemohou mít na fóru jiné herní jméno než ve hře (v začátcích hry to tak možné bylo). Pokud však hráč má ve hře více herních jmen (pro různé světy to zakázáno není), zde byl měl soutěžit jen s jedním. Hraje-li však více hráčů z jedné IP adresy (ne jeden multiúčet), mohou se do soutěže zapojit všichni.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Nemám účet ve hře ani založený.;)

Tato odpověď se mi líbí: Kůň "Můj otec vozil Svatého Martina na jeho slavných cestách, byl to nejhonosnější hřebec ve stáji !"
Nedávno jsem četl inzerát na štěňata německého ovčáka a v popisku bylo napsáno: "Dobře se cvičí. Předci byli u Pohraniční stráže."
 

ARIES

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Zdravím, kdy by mi tak měla dojít odměna za ten Heloweenský event?
 
Nahoru