• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěžím

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tky

Taky by mě zajmalo, kdy se dozvíme že raeva vyhrála. :)
 

DeletedUser32203

Guest
nemyslím

no bylo by hezké vyhrát ale nemyslím si že to budu já ... jen prostě ok byla bych ráda i za druhé nebo třetí místo nějaké ty premiové bodíky bych prostě využila :yeah
 

DeletedUser

Guest
Mě by to taky docela zajímalo, ale já nemám žádnou šanci. A na PÚ nemám šanci si ani vydělat... :cry
 

DeletedUser

Guest
Taky by mě to zajimalo, u toho mého výtvoru, v last versy, jsem udělal pár chybiček, kteréé sem na svém rozlišení monitoru neviděl :(
 

DeletedUser32203

Guest
no právě

už by mohli prostě vyhlásit vítěze, nějak to trvá :) a jelikož jsem bez práce tak si na PB taky nevydělam jinak než soutěžením :D
 

DeletedUser

Guest
:)

PM zdarma se hodí vždycky :)... Myslel jsem, že čas ukončení soutěže = čas vyhlášení vítězů :no
 

DeletedUser

Guest
No vyhláseie bude zrejme vtedy keď to vyhlásia, netlačte na nich, chudákov, nemajú iba vás :p :D
 

DeletedUser

Guest
to jsme všichni měli tak špatné výtvory, že je těžké vybrát ten nej ? :blush:blush:wizard
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru