• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěžím

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Čest poraženým, sláva vítězům!

images


Ale pro mne stejně bude nejlepší to oko - neotřelé, inspirativní, trochu tajemné, podněcující zvědavost ...
 

DeletedUser30438

Guest
Nechápu

Takže nechápu moderátory, podle čeho jste vybírali výherce ? Podle toho kdo má lepší nalezený wall na netu ? Třeba nechápu jak jste mohli dát 2.místo hráči EQulius (se vší úctou hráči : Jediná tvá práce je ten font, což je práce na 1 minutu v Gimpu !!!!. Našel jsi si wall na netu,přidal jsi tam štít (pokuď už tam ten štít nebyl...a to bylo všechno... Navíc tam nevidím žádný prvek DK,kromě nápisu)).

Promně jasný vítěz, který měl být nejméně do 3ky nejlepších Dany45...(musel najít vhodné pozadí,dal tam pergamen,našel font, perfektně ořízl dva obrázky,které mají součast divokých kmenů,dal tam erb,našel vesnici,musel jí otočit, taky natočil pergamen, dal přechod barev mezi postavami a pergamenem...). Jednoznačně jeden z nejlepších,né-li nejlepší !

Prosím aby mi alespoň jeden moderátor odpověděl, podle čeho jste vybírali výtěze....
Kdybych dostal ban,tak se ani nedivím.... ;)



 

DeletedUser

Guest
Gratuluji všem výhercům.:thumb

I já bych nejspíš vybíral jinak. To je právě na nás lidech tu úžasný, že se každému líbí něco jiného a máme každý trochu jiný vkus. Ještě že tak, jinak by byl život děsná nuda.:pardon
 

DeletedUser

Guest
Prosím aby mi alespoň jeden moderátor odpověděl, podle čeho jste vybírali výtěze....
Kdybych dostal ban,tak se ani nedivím.... ;)

Bez připomínek o banech, bych prosil. Každý moderátor vybíral dle svého uvážení a poté se sečetli hlasy a byl vybrát výherce.
Když jsem dělal anketu o hlasování, kdo má vybírat výherce v soutěžích, většina hlasovala pro dk tým. Proto bych byl rád, kdyby jste to respektovali.

Jestli chcete nechávat rozhodování na hráčích (což je zneužitelné) nebyl by problém to udělat.
 

DeletedUser

Guest
Nic si z toho nedělejte, vždyť přece je to stejně transparentní jako státní zakázka, vybírají přece nezávislí odborníci... a tak tu máme nejdražší dálnice v Evropě.
 

DeletedUser

Guest
Johne, pokud budou ostatní modi souhlasit, nemám problém zveřejnit hlasování, Třeba i bez jmen modů.))
 

DeletedUser11059

Guest
Blahopřeji vítězům. Jedno mají společné (dali si s tím práci a pokud si to vybavuji, tak u prvného třetího byl vidět den co den pokrok při úpravách).

[SPOIL]
díky za pochvalu.
Biblos
Ale pro mne stejně bude nejlepší to oko - neotřelé, inspirativní, trochu tajemné, podněcující zvědavost ... [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
podle me tam byli lepsi prace jako od toho co to vyhral na 1. misto -.-
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru