• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěžím

DeletedUser

Guest
Diskuze k soutěžím

Vážení hráči,

zde můžete diskutovat o soutěžích. U každé probíhající soutěže je vlastní diskuzní vlákno, avšak pokud je již uzamčeno a soutěž skončila, můžete diskutovat zde.

S pozdravem
Váš DK Tým​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28785

Guest
v pravidlech o tom nic není a na PC to funguje, ale nevím jestli to je povolené...
Může být Wallpaper animovaný ?
 

DeletedUser

Guest
Nie, wallpaper býva väčšinou normálny obrázok a tak to bude aj tu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Super, ale v tejto súťaži je za úlohu vytvoriť normálny wallpaper na motív DK, nie animovaný, doplnil som to už do pravidiel ;)

Osobne by mi dosť vadilo, keby niečo behalo a hýbalo sa po ploche :wacko:)
 

DeletedUser

Guest
Doteď jsem měl pocit, že zúčastňovat se soutěží na tomhle fóru nemá cenu. Teď už ten pocit nemám. Teď už totiž vím, že je to totálně k ničemu. Uznávám, máte právo si ty pravidla změnit, ale něco to říká o vašem přístupu k tomu.
 

DeletedUser

Guest
Že bych se pro srandu tedy zúčastnil taky? Asi opráším ten svůj Corel Photo Paint a rozjedu to ve velkém. Vlastně už mám skoro nakresleného koně :D
 

DeletedUser29967

Guest
Mam jeden wall, ale ted me napadl jeden suprovej :)

Johndeere: ten kdo ma slabsi PC by mu to lagovalo, takovy wally jsou na prd... podle me
 

DeletedUser

Guest
Doteď jsem měl pocit, že zúčastňovat se soutěží na tomhle fóru nemá cenu. Teď už ten pocit nemám. Teď už totiž vím, že je to totálně k ničemu. Uznávám, máte právo si ty pravidla změnit, ale něco to říká o vašem přístupu k tomu.

No problém bude skôr u teba, hladáš všade len chyby aj tam, kde nie su :wacko

Bolo na rôznych Inno herných fórach už viac súťaží o najkrajšie pozadie a nikdy som tam nevidel animované wallpapery :no

... ale o tom potom, s tebou je veľmi ťažko (a to nie je názor len môj, ale aj druhých ľudí z Inno fór) ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru