• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži F1

DeletedUser

Guest
Můžu mé tipy změnit samozřejmě ještě před uzávěrkou?:cool
 

DeletedUser

Guest
Děkuji :yes
Jen tak jsem procházel tipy a dost zajimavé na to, že všechny treninky vyhral zatím Weber a za ním 2 McLareny, tak tam vždy byl hlavně Vetell, což mne dost zaráží, ale dost napoví kvalifikace :no
 

DeletedUser

Guest
Ale i na kvalifikaci nelze spoléhat na 100% .) no uvidíme jak pojede moje stáj ))

[SPOIL]
89776_ferrari-f1-lineup-at-nurburgring.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Bejvávalo, take jsem ji měl vždy měl rád a vždy se citím divně, když vozy z Maranella jsou na trati, ale Alonsa přímo nesnášíma přišel místo Raikkonena, který řišel místo Schumiho, což byli mí oblíbenci.

Mercedes a HRT jsou zatím nahráška až Alonso vypadne a klidně at si přibere Santander!:hi

To je pravda kvalifikace v Malaysii není jednoznacna, ale muze poradit. Az se pojede v Monaku, tam bude hodně důležitá
 

DeletedUser

Guest
Závod

Jestli hlásí déšt na zavod tak to bude peklo :d PTZ kdyz tam zaprsí tak j to něco :)
 

DeletedUser

Guest
a teď už jen držet posledních 10 min. palce ferrari :)))
 

DeletedUser

Guest
tak nám začal závod a koukám padá první voda, snad to bude zajímavé ještě ))
 
Nahoru