• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži o nejlepší komiks

DeletedUser

Guest
Vidím, že ti Biblos poradil, s rajčetem má zkušenosti.
Takže... super, vše ok. :)
 

DeletedUser651

Guest
Jo jo, Biblos je machr a děkuji mu ještě jednou, ale i tobě, také jsi pomáhala a radila. Děkuji oběma.
 

DeletedUser42936

Guest
Mají ty obrázky dávat dohromady jeden komix nebo to můžu udělat jako ostatní, že ty texty na sobě nebudou závislé?
 

DeletedUser

Guest
Zadání:
  1. Vaším úkolem je doplnit do bubliny každého z šesti obrázku text a poskládat z nich komiksový příběh, který souvisí s Divokými kmeny.
  2. Zvolený postup a posloupnost obrázků necháme ryze na vašem uvážení.
Obrázky by měly navazovat a výsledkem by měl být celek, čili příběh.
 

DeletedUser33829

Guest
Já to napíši veřejně, poslední tři příspěvky co tu jsou, tak je to výsměch vedle výsměchu. Je to tu mrtvé, spousta lidí to kritizuje všude možně i nemožně, jen jaksi tady to nenapíší. Nepoužívám FB, ale jen co jsem se podíval na DK sraz a fotku, která tam přibyla stejně až teprve minulý týden, tak většina neslušných a negativních komentářů a tady pořád má někdo s něčím problém. Tak mě napadá, když stejně více řečí proběhne mimo toto fórum, proč tu vlastně je, jestli není lepší to úplně zrušit.
 

DeletedUser42962

Guest
No aby ne, už sem v pozdní hodině nebyl úplně ve formě, takže určitě máš pravdu. Pravidla co sem citoval jsou herní, tu máte ještě nějaká pravidla fóra (Obě vycházejí z jednoho zdroje), ale to nemá smysl řešit a je úplně jedno co v nich píšete.
Taky vůbec netuším proč tu píšeš něco o vyhodnocení soutěže.

Ale aby sme to uvedli na pravou míru, mi nejde vůbec o výhru, tomu synkovi kterej se snažil a tvoŕil ten "komiks" se omlovám (Je dost pravděpodobný, že ve hře už chytl block stejně jako já).

Poděkování za upozornění (pb budou stačit), mi pošlete po zkončení blokace.
Díky a přeji příjemný den.
 

DeletedUser40729

Guest
A kam bys psal svá moudra, Shedde, když nepoužíváš Facebook a fórum bys radši zrušil?
 

DeletedUser33829

Guest
Takhle
ad 1) Primárně nejde o fórum, ale o trapnou cenzuru a část příspěvku mi byla smazána. Na mrtvém fóru mi tu musí někdo mazat tři řádky o Babišovi. To bolí smíchy.
ad 2) Od změny fóra vloni v létě do mezisvátéčního období jsem tu byl jednou či dvakrát. Neboj se, bez fóra umím žít. Teď jsem tu byl častěji, ale protože jsem byl na s51 a byl DK sraz. Teď tu momentálně nic zajímavého nenÍ.
ad 3) FB nemám, není důvod, kdysi jsem chtěl, tedy před 9 lety už, to bych se vsadil, že Ty jsi o něm ještě ani tenkrát nevěděl, ale nějak jsem se na to vykašlal, a pak se mi to zhnusilo, kdy tam byl kdekdo. Navíc FB také cenzuruje, ovšem politicky, jasně že jej online hra a její správci mu jsou ukradení.:D
ad 4) Na internetu existuje spousta možností a prostředků jak sdílet a vyměňovat názory. Myslet si, že chodím jenom sem je hodně naivní a brečet nad tímto fórem, jednom z nejvíce totalitních po celou dobu existence, nebudu, už zanikla i fóra mi milejší, i když je fakt, že tady jsem strávil hodně času, asi i nejvíce.
Takže se neboj, že by mi to udělalo čáru přes rozpočet, stejně už tady není pro koho co šířit a sdílet, takže to vyjde nastejno, ale to nebylo to primární o čem jsem psal.
 

DeletedUser42964

Guest
Tak oni si můžou mazat, co chtějí. Problém je opravdu v tom, že nesmějí plošně zakazovat zmiňování legitimně zvoleného českého ministra, který opravdu nespadá do extemistické politiky.

Nehledě na fakt, že komiks je umělecné dílo a pokud vyhlašují soutěz, tak ikdyž k tomu hoděj hlášku kterou napsala Adriana, tak to nic nemění. A tento vtip, nebo klidně pokus o vtip, ani nejde brát jako vyjádření politického názoru a vzhledem k nedávným precedentům (ex. Mattoni a M.Pohl) bych k tem postům opravdu nepřistupoval jako k nějakému "moudru franty z vidlákova".

Nejsem v právech ještě tak zběhlý, ale minimálně bych doporučoval poradit se ve vašem obchodním oddělení.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
OT:
Shedde, proč rušit fórum, když je zde každý den průměrná návštěva okolo 20 registrovaných uživatelů a 3x více těch neregistrovaných? To, že zde hráči nic nepíší, neznamená, že si fórum nečtou a nehledají zde informace. Fórum má a dlouho ještě určitě mít bude své místo.
 
Nahoru