• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži - Příběh Šlechtice

DeletedUser33450

Guest
soutěž

No já teda nevím jestli se lidem bude chtít počítat slova?Já napočítala 150 a dál se mi nechtělo,protože tam není počitadlo jako v nádvoří;o)Takže si myslím,že bude chyba pokud lidem bude chybět pár slovíček,hlavní je,že to bude ke čtení.Zkusím to,ale slova nepočítám a budu držet palce druhým,aspon si zablbnem a někomu to vyjde.Tak šup lidi do toho a půl je hotovo.Spojme síly holky ,braši,at tu blbnem a nejsme v kaši.:))
 

DeletedUser

Guest
Ako zistím počet slov?

1.) Otvorte si Microsoft Office Word, napíšte svoj príbeh a v ľavom dolnom rohu Vám ukazuje počet slov.

2.) Web - Počítadlo slov


Doplnil som to aj do zadania.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33439

Guest
Ani ne :) jsou to přibližně necelé dvě A4 :) Ale když se musí tak to dá práci >A<
 

DeletedUser28117

Guest
Tak už to ukončete, sem naprosto nadrženej na výsledky :D
 

DeletedUser11059

Guest
Až někdy kolem půlnoci, dej ještě čas opozdilcům :yes
 

DeletedUser

Guest
Tak už to ukončete, sem naprosto nadrženej na výsledky :D

Tak to jdi rozběhat, protože pokud se nepletu, tak to bude dost dlouho trvat než moderátoři všechno přečtou a vyhodnotí. Jsou to lidi a ne stroje. Uvědom si, že musí přečíst opravu všechno i to co ke čtení moc není.:pardon
 
Nahoru