• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži - Příběh Šlechtice

DeletedUser

Guest
Já bych ještě prosil o chvilku strpení. Také se pokouším to své "dílo" dopsat.
Koneckonců, čtrnáct dní vám nevadilo, tak proč se nervovat kvůli pár hodinám že? ;)
 

DeletedUser

Guest
Gratuluji všem, kteří se zúčastnili a bavili se při psaní stejně jako já. Nesoutěžil jsem pro body, ale pro to abych zjistil, jestli jsem schopen dát dohromady příběh, který má hlavu a patu a navíc se bude dát i číst. Děkuji všem, kterým se můj příběh líbil natolik, že mi dali svůj hlas. Umístění jako takové je pro mne dostatečným oceněním a proto se vzdávám výhry ve prospěch dalších soutěžících.:hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Výhru máš zaslouženě. Tvůj příběh byl opravdu čtivý.

A i v hlasování jsi se zachoval sportovně a čestně - ani jsi na svou podporu nenahnal nové uživatele fóra, ani jsi nehlasoval sám pro sebe. :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Taky gratuluji druhému místu (jindy bych gratuloval všem, ale nyní opravdu nemohu).
Zasloužené body.
 

DeletedUser

Guest
Ano, někteří si to zaslouží právem a z některých bych zvracel. Těm co si to zaslouží právem, gratuluji :) Chyběl mi v prvních příčkách papasese, tomu vzdávám hold mimo žebříček :hi
 

DeletedUser2901

Guest
Také se připojuji ke gratulacím, nádherné příběhy, alespoň tedy některé... :)
 

DeletedUser

Guest
Vítězové podle mě mají vítězství právem.
Gratuluju.
 
Nahoru