• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži PF

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna angelinocz
  • Vytvořeno Vytvořeno
nene ať jim to nevysvětlujou :D aspoň bude míň konkurence když neuměj číst :D:P
 
Tiež pravda tie automaticky nemôžu byť zapojene do súťaže :D
 
Koukám, že se změnilo zadání. Výška - z 200px na 300px. Může obrázek být vysoký 200px?
 
mohl bych se zeptat proč se mění pravidla uprostřed hry ? :mad to mi přijde celkem nefér měnit pravidla, jenom proto aby se většina lamiček co neumí číst vešla do soutěže
 
V tomto s ťebou súhlasim je to nefér a k tomu mam niečo rozpracovane a teraz to buď robyť od znova alebo to opravovať :angry a naviac tým že sa zväčšila výška tak je to oveľa ľahšie :( :( :D
 
Souhlasím, nechápu proč se to mění. Vždyť to je jako by jste hráli nějakou hru a uprostřed ní jste změnili její bodování.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Není co dodat,.. pokud si to člověk neumí udělat sám, ať někoho poprosí (jako třeba já ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
V tomto s ťebou súhlasim je to nefér a k tomu mam niečo rozpracovane a teraz to buď robyť od znova alebo to opravovať :angry a naviac tým že sa zväčšila výška tak je to oveľa ľahšie :( :( :D

ano je to o mnoho lehčí, protože když je lepší poměr výška šířka tak se dá udělat mnohem více věcí takže je to na houby :mad :angry a navíc se to zvětšilo kvůli tomu, že většina lamiček to nedá a DK tým přece nemůže dát prémiové body těm co to umí a udělají přesně podle pravidel, oni to musí upravit aby mohli hodnotiti i lamičky
 
Zpět
Nahoru