• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži sv.Valentýn

DeletedUser

Guest
Jak to sem mám přesně dát. :)? Mi to nejde. :(

Zkopíruješ URL obrázku a vložíš přes ikonu obrázku na liště viz spojler, přidáš adresu obrázku a vložíš do spojleru
[SPOIL]


z0DOtWF.png



Tady nesmíš mít odfajfknutý: Načíst vzdálený soubor


EXyOGZE.png


[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
súťaž

Valentín... ach... radšej sa nezúčastním a ušetrím čiernu farbu. :sorry
 

DeletedUser

Guest
Prepáčte :) ale nie je to trochu hlúpe že:

téma na súťaž je založená od 25.1. (diskusia 2.2 )
začiatok súťaže 2.2
oznámenie súťaže na dk 11.2
koniec súťaže 14.2

osobne mi to príde , akoby ste boli trošku pozadu tam vo vedení :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Soutěž byla vyhlášená 2.2. a trvá do 14.2.
Na datum, které je u založení tématu nehleď. Soutěž jsem měla připravenou předem a pak jí jen přesunula do patřičného vlákna v den, kdy měla vypuknout.

Soutěže zde probíhají takřka nepřetržitě a do hry se posílá připomínka během trvání, nebo je o ní zmínka v Kmenovém magazínu, pokud vznik soutěž nekoliduje s jeho uzávěrkou.
Na Facebooku byla soutěž vyhlášena v den spuštění, čili 2.2. a je na každém jak moc sleduje fórum a FB.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Nemám šanci :D už tak je tu moc nápaditých lidí a jen bych kopíroval :D
 

DeletedUser

Guest
Soutěž byla vyhlášená 2.2. a trvá do 14.2.
Na datum, které je u založení tématu nehleď. Soutěž jsem měla připravenou předem a pak jí jen přesunula do patřičného vlákna v den, kdy měla vypuknout.

Soutěže zde probíhají takřka nepřetržitě a do hry se posílá připomínka během trvání, nebo je o ní zmínka v Kmenovém magazínu, pokud vznik soutěž nekoliduje s jeho uzávěrkou.
Na Facebooku byla soutěž vyhlášena v den spuštění, čili 2.2. a je na každém jak moc sleduje fórum a FB.


Nabudúce by nebolo zlé :) ak by sa súťaž vyhlásila hlavne ako prvá na dk , kedže to patrí k dk niek fb :) fb je len na to aby si to viac ľudií skôr všimlo :) ... teda prvoradé by bolo lepšie ak by ste to vyhlásili prv na dk potom inde :)
 

DeletedUser30368

Guest
Mohlo by se to opravdu poprvé ohlásit na DK, ale zase je pravda, že máte možnost DK fórum sledovat pořád, když sem přijdete jen kvůli soutěži není to zrovna čeho chce toho fórum dosáhnout ;)

Můj výtvor přidám během dne :)
 

DeletedUser

Guest
súhlasím , forum by nemalo byť len na súťaže :) no pozri som SK nesledujem preto CZ fórum :) ak niečo hľadám :) zájdem sem no chat tu zvyčajne neorganizujem :) som rád že stíham hrať DK (CZ,SK) a ešte jednu hru :) a forko sledovať je pre mňa už veľa :)
 
Nahoru