• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži sv.Valentýn

DeletedUser37558

Guest
Kdy bude vyhlášení výherců? Trochu jsem ten svůj výtvor ještě zdokonalil, a vložil 15 minut před půlnocí. :D
 

DeletedUser40698

Guest
Soutěž trvá od 2.2. do 14.2.2015

Aborted, říká ti něco toto? do 14.2. tedy ještě dnes by mělo být možno obrázky upravovat. Kdyby byl už konec tak by tam bylo do 13.2. a třeba ještě dodáno do 13.2. 23:59:59:999.

Někde jsem četl, ale už nevím kde, že soutěž končí až o dnešní půlnoci tedy 14.2. ale tou půlnocí si nejsem jist protože nevím, kde jsem to četl, protože v zadání soutěže časový údaj konce soutěže není, je tam jen datový. Vetšinou však platívá od půlnoci do půlnoci.

Také bych se divil, že by soutěž končila ještě dřív, než proběhne celý dnešní sváteční den sv. Valentýna.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37558

Guest
To máš asi pravdu, ale i tak už tam nic upravovat nebudu. :)
 

DeletedUser41028

Guest
Takže i já vám přeji
veselého Valentýna
je to svátek lásky
plný básní, rýmů ale pro mne je to spíše dřina....

Užijte si každý
tento den s tím
který je nejblížší vašemu srdci
tak buďte s ním :)
 

DeletedUser

Guest
vyhodnoceni

zdravim nevim zda uz byl vyhodnoceni a jak dopadlo kde to najdu?? Dekuji
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Lidi, mějte trochu trpělivosti, účast byla velká a adekvátně k tomu potřebujeme čas k vyhodnocení.
 

DeletedUser41061

Guest
Hodnocení

Dobrý den,

můžu se zeptat jaké jsou kritéria podle kterých to vyhodnocujete.

Děkuji za odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru